Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

BURAK: "KAZANILACAK KUPALARA KATKI YAPMAK İSTİYORUM"

> 1 <

KrofesyoneL

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 128 ileti
Yer: Tekirdağ
İş: Öğrenci
Kayıt: 13-04-2008 15:14

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #311152 22-07-2008 18:31 GMT-1 saat    
FENERBAHÇE'NİN YENİ TRANSFERİ BURAK: "KAZANILACAK KUPALARA KATKI YAPMAK İSTİYORUM"

Iüüfenerbahçe'nin Yeni Transferi Burak Yılmaz, Öncelikle Hedefinin Sarı -Lacivertli Takımda Başarılı Olmak Olduğunu Belirterek, "Fenerbahçe'nin Kazandığı Kupalara Katkı Yapmak İstiyorum." Dedi.


ıÜüFenerbahçe'nin yeni transferi Burak Yılmaz, öncelikle hedefinin sarı-lacivertli takımda başarılı olmak olduğunu belirterek, "Fenerbahçe'nin kazandığı kupalara katkı yapmak istiyorum." dedi.
FB TV'ye açıklamalarda bulunan Burak, MTK Budapeşte maçı ve bu sezonki hedeflerini şöyle aktardı: "MTK maçından mutlak galibiyet ile ayrılmayı hedefliyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü geçtiğimiz yıl Şampiyonlar Ligi'nde çok büyük işler başarmış bir kulüp. Bu sene de mevcut başarıların devamını getirme amacında olunduğundan MTK takımını asla küçük görülmeyerek mutlak galibiyet hedefleniyor.


Şu anki öncelikli hedefim Fenerbahçe'de başarılı olmak ve Fenerbahçe'nin kazandığı kupalarda katkı sahibi olmak. Sonrasında ise her Türk sporcusu gibi Türk Milli Takımı'nda daha önceleri yer aldığım gibi, milli takımımızda oynayabilmek. Ben Fenerbahçe'de başarılı olursam milli takım anlamında bunun devamının da zaten geleceğini düşünüyorum. Fenerbahçe taraftarına bekledikleri ve istedikleri Dünya büyüğü Fenerbahçe'yi bu sene gösterebileceğimizi düşünüyorum. Her zaman olduğu gibi desteklerini bizden hiç esirgemesinler."

Takıma yeni dahil olan Burak, kamp temposu ve adaptasyon süreciyle ilgili şöyle konuştu: "İlk günden itibaren çok yoğun bir çalışma temposu var ancak hocamızın da desteği ile çok güzel bir kamp ortamı içerisindeyiz ve bu yorgunluk biraz olsun hafifliyor. Şu anda kendimizi tamamen başarıya odaklamış durumdayız ve her şey yolunda gidiyor. Çalışmalarımız çok yorucu olmasına rağmen, oldukça keyifli geçiyor, geçen senelerden olan arkadaşlar ve ben dahil yeni gelen arkadaşlar biz hepimiz bir takım olmaya çalışıyoruz. Bunu da büyük ölçüde başardığımıza inanıyorum. Bunun zamanla daha da iyi olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe Spor Kulübü dünyadaki sayılı kulüplerden biri haline geldi. Fenerbahçeli futbolcular da dünya çapında futbolcular ve her biri çok ileri düzeyde oyuncular. Buna rağmen hepsi çok alçakgönüllü ve insani yönleri çok gelişmiş durumdalar. Ben hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum, bana hiç yabancılık çektirmediler. Takımın bir parçası haline gelmemde yardımcı oldular, Fenerbahçe'de arkadaşlık çok güzel. Biz bunu sahaya yansıtabilirsek ki yansıtabileceğimizi düşünüyorum, geçen senekinden çok daha büyük başarılara ulaşacağımıza inanıyorum."

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı atmosferiyle ilgili hislerini paylaşan oyuncu, "Fenerbahçe'nin Avrupa'da geçen sene gösterdiği yüksek performans ve oynadığı çeyrek final ile Türkiye'deki farkını gösterdiğini düşünüyorum. Daha önce de Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda defalarca maçlara çıktım ve her defasında stadın atmosferinden oldukça etkilenmiş bir insanımdır. Bunu her zaman takım arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım ile de kendi aramızda konuşurduk. Çoğu zamanda Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki maçlara çekinerek çıkmışımdır. Bu kez ise üzerimde Fenerbahçe forması ile kendime çok daha güvenerek bu atmosferin içinde yer alacağımı düşünüyorum. Taraftar ve takım olarak bir bütün haline gelindiği zaman bu statta yenemeyeceğimiz takım olamayacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Önümüzdeki sezonla ilgili olarak teknik direktör Aragones ile çalışmanın çok büyük bir kısmet olduğunu vurgulayan Burak, yeni sezona az bir zaman kaldığını hatırlatarak, "İçimde tatlı bir heyecan var çünkü takımda henüz çok yeniyim ve kendimi taraftara kabul ettirebilmem, oyun tarzımı ortaya koyabilmem çok önemli. Luis Aragones ile 23 yaşımdayken çalışmak bana nasip olduğu için kendimi çok şanslı sayıyor ve bundan gurur duyuyorum. Kendisi Avrupa şampiyonu olmuş takımları çalıştırmış bir teknik direktör.

Bu herkese kısmet olabilecek bir durum değil, ondan öğrenebileceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Bize antrenmanlarda çok yardımcı ve öğretici olmaya çalışıyor. Takımımıza verdiği bitmeyen destek için kendisine çok büyük saygı duyuyoruz. Aragones her şeyi takımla birlikte yapmak istiyor, çok pozitif, çok heyecanlı, çok mükemmeliyetçi, kendini işine % 100 konsantre eden bir insan. Başarılı olmak hocamızın birincil hedefi ve hatayı kabul edemeyecek bir yapısı var. İşinde çok disiplinli, çok katı ama bir o kadar da güler yüzlü ve öğretici bir teknik adam." şeklinde konuştu.

Diğer yeni transferleri de değirlendiren Burak, "Emre Belözoğlu ile Daniel Gonzalez Güiza'nın futbolunu tartışmak hiç kimsenin haddine değil" diyerek, "Emre yıllardır takip ettiğim bir oyuncu. Güiza'nın ise geçen seneki Avrupa Şampiyonası'nda attığı goller ortada. Ben Fenerbahçe'ye olan transferlerinin ikisine de çok hayırlı ve uğurlu gelmesini diliyorum, ikisi de çok önemli, çok yetenekli ve büyük transferler. Takıma faydalarının tartışılmaz olacağını, hep birlikte bu sene geçen seneye oranla çok daha büyük başarıların altına imzamızı atmayı hedefliyorum." şeklinde konuştu.

Kaynak:

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


MaYK
Graphic Designer

grup tuttuğum takım
Albay Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 6061 ileti
Yer: Samsun
İş:
Kayıt: 24-02-2007 08:21

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#311195 23-07-2008 05:51 GMT-1 saat    
Kaynak belirtilmemiş.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler...

KrofesyoneL

grup tuttuğum takım
Onbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 128 ileti
Yer: Tekirdağ
İş: Öğrenci
Kayıt: 13-04-2008 15:14

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#311250 23-07-2008 10:19 GMT-1 saat    
Kaynak Eklenmiştir.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <