Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

İşte Senna gerçeği

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #319628 19-08-2008 09:12 GMT-1 saat    
F.Bahçe, Marcos Senna transferini günler önce bitirmesine rağmen durumu kamuoyuna açıklamadı. Çünkü eğer Senna transferi duyurulsaydı, PSG kulübü "Artık F.Bahçe, Kezman'ı satmaya mecbur" diye düşünüp bu futbolcu için istenen fiyatı vermeyi kabul etmeyecekti

Türkiye, F.Bahçe'nin Villarreal'li Marcos Senna'yı renklerine bağladığını ilk kez FOTOMAÇ'tan
öğrenirken, bu transferle ilgili bilinmeyen gerçekleri de yine biz yazıyoruz. Kulüp çevrelerinden sızan bilgilere göre F.Bahçe, Senna ve kulübüyle günler öncesinden her konuda anlaşma sağladı. Hatta iddiaya göre Senna, İspanya'da sağlık kontrolünden bile geçirildi. Bu transfer mutlu sonla noktalanmasına rağmen F.Bahçe konuyu kamuoyuna açıklamadı. FOTOMAÇ'ın edindiği bilgiye göre, yöneticiler Senna transferi bittikten bir gün sonra bir toplantı yaptı.

O toplantıda "F.Bahçe'nin menfaatlerini düşünmek zorundayız. Senna'yı aldık ama yabancı kontenjanımız dolu. PSG, Kezman'ı transfer etmek istiyor. Eğer Senna'yı açıklarsak PSG'ye büyük koz vermiş oluruz. Fransızlar, 'F.Bahçe, kontenjanı dolu olduğu için Kezman'ı satmaya mecbur' diye düşünecek ve istediğimiz fiyatı vermeyecek. Bu zararı göze alamayız. Bu yüzden Kezman, PSG'ye imza atmadan Senna'yı gizli tutmak zorundayız" görüşünde birleşildi. F.Bahçe, Mateja Kezman'ın PSG'ye resmi imzayı atmasının ardından taraftara Senna müjdesini verecek.

Bu arada yıllık 3 milyon euro'dan 2+1 yıllık anlaşma sağlanan Senna'nın bavulunu topladığı ve F.Bahçe'den "Gel" çağrısı beklediği belirtildi. 32 yaşındaki futbolcunun "Villarreal'de çok mutluydum ama F.Bahçe reddedemeyeceğim bir teklif yaptı. Kulüpler de anlaştı. Ayrıca Aragones beni çok istiyordu. F.Bahçe'de Güiza, Roberto Carlos ve Alex var. Uyum sorunu yaşamam. Orada da başarılı olmak ve özellikle Şampiyonlar Ligi'nde güzel işler yapmak istiyorum" dediği öğrenildi. Yıldız futbolcunun perşembe veya cuma günü İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

fotomaç

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <