Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Hacettepe 2-1 Fenerbahçe

> 1 <

volkanka

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 432 ileti
Yer: Kayseri
İş: ev tekstli
Kayıt: 16-07-2008 19:22

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #323308 13-09-2008 18:47 GMT-1 saat    
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones,2-1 yenildikleri Hacettepe Spor maçı sonrasında düzenlediği basın toplantısında, Ligin ilk 3 haftasında 2maç kaybetmek elbette düşündürücü.Kaybedilen bu 6 puan bizim bir takım değerlendirmeler yapmamızı gerektiriyor dedi.
1-0öne geçtikten sonra 2 farklı üstünlüğü yakalayabileceklerini,ancak bunu başaramadıklarını ifade eden Aragones,2.yarıda kontrataklardan çok pozisyon verdik.Futbolda bu sonuçlar var.Sakat futbolcuların eksikliğini hissetmedik diyemeyiz.Ancak ben futbolcularımı kişisel olarak eleştirmek istemiyorum diye konuştu.
Aragones,Şampiyonlar Ligi'ndeki Porto maçında herhangi bir sistem değişikliği düşünüyor musunuz? sorusuna ise,Porto çok güçlü bir takım.Ama Şampiyonlar Ligi çok farklı.Sistem konusunda konuşmak istemiyorum.Biz,hep topa sahip olmayı hedefliyoruz.Hacettepe Spor maçında da hedefledik,ancak başaramadık yanıtını verdi.
Bir gazetecinin,Porto maçını düşünerek Hacettepe Spor maçını önemsemediniz mi ve sentetik çim sizi nasıl etkiledi? sorusunu ise Aragones,Bizim böyle bir düşüncemiz olmadı.Bu maçtan önce adım adım ilerlemeyi düşünüyorduk.Sentetik çim,bahane olamaz.Herhangi bir dış etken,maç sonucuna sebep olarak gösterilemez şeklinde cevapladı.
Neden Selçuk yerine Josico'yu tercih ettiğinin sorulması üzerine de Aragones,antrenör benim diyerek başka soru kabul etmedi ve toplantıyı sona erdirdi.

HACETTEPE SPOR CEPHESİ

Hacettepe Spor Teknik Direktörü Osman Özdemir ise ligin 3.haftasında galibiyetle tanıştıklarını belirterek,şunları söyledi:

Skor bizi memnun etti.Taraftar desteği açısından bugün oynayacağımız oyun ve skor çok önemliydi.Maçın 70 dakikalık bölümünü biz organize ettik.Bu maçı geride bıraktık.Geçen yılın tesadüf olmadığını göstermek istiyoruz.Bu performansımızı devam ettirmeliyiz.Dizel araba gibiyiz,20.dakikadan sonra açıldık.Yenik duruma düştükten sonra maçı çevirmek elbette sevindirici,oyuncularımı kutluyorum diye konuştu.
Hacettepe Spor Kulübü Başkanı Turgay Kalemci ise takımlarının her hafta kendisini geliştirdiğini vurgulayarak,Her geçen gün daha da iyi oluyoruz.Hedefimiz,zirve ekibi yaratmak.Bunu da önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceğiz dedi.
Fenerbahçe'nin çok fazla pozisyona giremediğini belirten Kalemci,Biz Fenerbahçe'den daha iyi oynadık ve daha çok gol pozisyonuna girdik.Galibiyeti hak eden bizdik diye konuştu.

güncelhaber

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
Her Yeni Gün Yeni Bir Umut...

> 1 <