Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Aziz Yıldırım'a ağır suçlamalar

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #325042 04-10-2008 20:05 GMT-1 saat    
Kavga giderek büyüyor. Genç Fenerbahçeliler eski defterleri açtı. Aziz Yıldırın hakkında şok iddialar ortaya atıldı.
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından bir süredir sert biçimde eleştirilen ve suçlanan Genç F.Bahçeliler isimli taraftar grubu, yazılı bir açıklamayla Aziz Yıldırım hakkında müthiş iddialarda bulundu.

DESTEK YÜRÜYÜŞÜ SAHTE

Sayın Yıldırım ilk istifanızda Show TV'ye çıkıp açıklamalar yapmıştınız. Yanınızdaki akıl hocalarınız size “Türk halkı duygusaldır, duygusal bir ortam oluşturursan Ali Şen'in 'Ali Şen başkan F.Bahçe Şampiyon' sloganını unutturur, 'Aziz Yıldırım başkan F.Bahçe şampiyon' dönemini başlatırsın“ dediler. Siz de çıktınız istifa ettiğinizi ağlayarak ve ağlatarak anlattınız. Aynı gecenin sabahında bize otobüsler tutmamız için para göndertip semtlerden insanları toplattınız. Bu otobüslerle yüzlerce kişiyi F.Bahçe Parkı'na taşıttınız ve ”Taraftarız biz çekeriz cefa, büyük başkan bizi bırakma“ tezahüratlarıyla yürüttünüz. Tabii bu yürüyüşe hiçbir şeyden habersiz gönülden katılan yüzlerce taraftar da katıldı.

'HOCAYI YIPRATIN' TALİMATI

Deplasmanda kaybedilen D.Bakır maçı sonrasında bizzat grubumuzun kurucularını arayarak ”Toplanıp alana gelin, hocayı protesto edin, istifaya zorlayın“ dediniz. Havaalanında yaşananları anlatmaya gerek yok herkes biliyor.

3 BİN BİLETİ KIRAN DAĞITTI

Altay ve Göztepe maçları sonrasında protestolar başlayınca bunu daha fazla büyümeden engellememiz için bizim de içinde bulunduğumuz bazı gruplara bedelsiz 3000'er adet bilet yolladınız. Hem de şu an hain ilan ettiğiniz sayın Tahir Kıran'a hâlâ unutmadığımız güzel bir konuşma yaptırdınız ve biletleri dağıttırdınız

KFY'YE KARŞILIK MARATON

Protesto için maratonda bulunan kadim dostumuz KFY nin açtığı ”Taraftar+Kombine= Dolar“ ve ” F.Bahçemiz'i izlemimizi İngiliz İşgal Komutanları bile engelleyemedi“ pankartları sonrasında hafta içi Dereağzı'na bizleri çağırarak ”Seneye Maraton ortayı size veriyorum“ dediniz. Kabul etmememiz üzerine yanınızdakileri ısrar edip ikna olmamız için peşimizden yolladınız. Biz ”Dostlarımızı satmayız“ deyince gözlüğünüzü çıkartıp bize ”Sizi de üzerim“ dediniz.

'UNIFEB'İ BARINDIRMAYIN'

Aranızın kötü olduğu 1907 Dernek Başkanı Sayın Necdet Ersoy, UNIFEB oluşumunu destekleyince bizi çağırdınız ve ”Bunlar çok büyüyor, başımıza dert açacaklar. Tribünde barınmalarına müsaade etmeyin“ dediniz. Biz de bu emir büyük yerden diyerek bir basket maçında ”UNIFEB başkanının kalbini kırdık. Sonradan hatamızı anlayıp özür diledik ve UNIFEB ile kardeş olduk... 6 Kasım 2002 G.Saray maçı sonrası yaşanan haksız gözaltılar esnasında sayın Necdet Ersoy'un ismini verdiniz ve UNIFEB sorumlularından Barış Ertül'ü gözaltına aldırdınız.

PAF'TA KIYAT'A PROTESTO

Dereağzı'nda yapılan G.Saray'la oynanan PAF maçında bizleri getirterek aranızın açıldığı sayın Atilla Kıyat'ı protesto ettirdiniz

KIRAN BİLE DESTEK İSTEDİ

İkinci kez kulübümüzü zor günde bırakıp gitme kararı aldığınızda bile hain dediğiniz sayın Tahir Kıran bizleri arayarak “Bakın mutlaka yürüyüş yapın ve yapılan yürüyüşlere katılın, başkanı istifadan döndürmek lazım. Defalarca başkanla konuştum ikna etmeye çalışıyoruz, siz de kırgınlıkları unutun ve F.Bahçe için bu yürüyüşlere destek verin” dedi. Biz bu teklifi reddettik. Israrla size destek vermemiz için bizi arayan Tahir Kıran ile bizi özdeşleştirdiğiniz o günlerde en sonunda biz de yürüyüşe dahil olduk. Aranız kötü diye her yerde konuştuğunuz Tahir Kıran ile o günlerde her gün görüşüyordunuz.

SAĞLIK İSTİFA SEBEBİ DEĞİL

İkinci kez istifa etmenizin sebebini biz biliyoruz. Sağlık sebebi asıl gerçek değil. Gerçek sebebini tüm F.Bahçe camiasına açıklamanızı bekliyoruz.

Genç F.Bahçeliler grubu yukarıdaki iddiaların dışında bir de Aziz Yıldırım'ın kendilerine bazı tekliflerde bulunduğunu ancak bu teklifleri geri çevirdiklerini ileri sürdü. Taraftar grubunun “reddettik” dediği teklif iddiaları ise şöyle

KOMBİNEYİ VER, BİLETİ AL

Sayın Bülent İşcen, 7 Ağustos 2008 tarihinde Kurucularımızdan sayın Sefa Kalya'yı arayarak yanında sayın Aziz Yıldırım olduğunu ve Maraton Üst Tribünü'nde bizden şikâyetçilerin bulunduğunu ve derhal sayın Ömer Temelli ile sorunların giderilmesi için görüşmemiz gerektiğini aksi taktirde “Aziz Yıldırım sizi Başbakan'a ve İstanbul Valisi'ne şikâyet edecek, haberiniz olsun” diyerek tehdit olarak algıladığımız bir konuşma yapmıştır. İlk teklif 8 Ağustos 2008'de sayın Temelli aracılığıyla Sefa Kalya'ya, Saracoğlu Stadı'nda yapılmıştır. Görüşmede sayın Temelli'nin “Kombineleri ücreti karşılığında iptal ediniz ve sizlere karşılık olarak 500 adet bedelsiz bilet verelim” teklifi sıcağı sıcağına reddedilmiştir. Görüşme anında Saracoğlu Stadı Müdürü Sayın Ayhan Bak, sayın Özcan Tuzcuoğlu ve görüşmeye kısmen de olsa telefonla iştirak eden sayın Bülent İşcen de yer almıştır. Bu görüşme tamamen sayın Aziz Yıldırım'ın izni, istekleri ve bilgisi dahilinde olmuştur.

1000 BİLETE DE 'HAYIR'

İkinci teklif ilk tekliften birkaç saat sonra sayın Bülent İşcen tarafından telefonla yine Sefa Kalya'ya yapılmıştır. Sayın İşcen 500 adet bedelsiz bilet tekliflerini, 1000 bilete çıkardıklarını, kartları bir an önce iade etmemiz gerektiğini aksi takdirde sayın Aziz Yıldırım'ın bizleri devlet büyüklerine şikâyet edeceğini belirtmiştir. Bu teklif Kalya tarafından “Bir daha bu konular için beni aramayın” denerek reddedilmiştir. İlk teklifin olduğu gün yani 8 Ağustos 2008 günü sayın Yıldırım başta Başbakanımız olmak üzere bazı devlet büyüklerimize asılsız ithamlarla GFB'yi kötü lanse etmiştir. Hakkımızda yasal işlem yapılması için asılsız iftiralarda bulunmuştur. Daha önce yaşadığımız haksız gözaltıların benzerinin yaşanması için bir senaryo hayata geçirilmiştir

OLAYLARIN HEPSİ GERÇEK

Olimpiyat Stadı'nda 5-1'lik G.Saray yenilgisi sonrası “Benim anama avradıma küfür edenlerle resim çektiriyorlar” diyerek kamuoyunu yanılttınız. Bu maçtan önce bizden ne istediniz ama biz yapmadık. Bunu açıklayın aksi halde biz açıklayacağız.

SONUÇ: Bu teklifler ve olaylar tamamen gerçektir. Yaşananlara şahitlik edecek onlarca kişi vardır. Kamuoyu önünde bunların gerçek olduğuna şerefimiz ve namusumuz üzerine yemin ederiz. Aksini iddia edenlerin de aynı şekilde şerefleri ve namusları üzerine yemin etmelerini isteriz.


internethaber

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <