Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Fener'de 24 milyon Euro'luk pazarlık

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #327474 15-01-2009 18:05 GMT-1 saat    
Menajer Juan Figer kaza yaptığı için İstanbul'a asistanı Christian'ı gönderdi. Alex, Deivid ve Lugano için Fenerbahçe ile masaya oturan menajerin talep ettiği toplam para miktarı 23.6 milyon euro'yu buluyor.

FOTOMAÇ'IN haberine göre; Bu rakam, Turkcell Süper Lig'deki 9 takımın toplam değerinden bile fazla. Dün öğlen başlayıp akşama kadar süren görüşmelerde büyük ölçüde anlaşma sağlandığı belirtildi.

SERVET GİBİ

Figer'in asistanıyla masaya oturan yönetim, uzun pazarlıklar sonucu büyük ölçüde anlaşma sağladı.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Alex, Deivid ve Lugano ile yola devam etmek için şimdiden görüşmelere başlayan Fenerbahçe dün oldukça zor bir gün geçirdi. Sarılacivertli yöneticiler, üç futbolcunun menajerliğini yapan Juan Figer'in kaza yapması nedeniyle yerine İstanbul'a gelen asistanı Christian ile masaya oturdular.
Akşam saatlerine kadar sürdüğü ifade edilen toplantıda kıran kırana pazarlık yapıldığı ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığı öğrenildi.

EN AZ 2.5 MİLYON İSTEDİ

Senelik 3.2 milyon euro alan Alex'in 3 yıllık 9.6 milyon euro'ya kalmayı kabul ettiğini belirten Christian, Deivid'in de 3 milyon euro'dan 3 yıllık 9 milyon euro'luk anlaşmaya sıcak baktığını iletti. Yıllık 1.2 milyon euro kazanan Lugano ise 2.5 milyon ve 2 yıllığına 5 milyon euro talep etti. Toplamda 23.6 milyon euro çıkması üzerine pazarlık yapıldığı ve ne kadara anlaşıldığı açıklanmasa da ortak noktada buluşulduğu belirtildi.


sabah

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <