Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Cordoba ve Naldo

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #331016 05-06-2009 23:15 GMT-1 saat    
Menacer Figer´in bitmek bilmeyen istekleri Lugano ile Fenerbahçe arasındaki ipleri kopma noktasına getirdi. Bunun üzerine yönetim savunmaya takviye için temaslarını hızlandırdı

Transferi yılan hikayesine dönen Lugano için yönetim bütün iyi niyetiyle çalışmasına rağmen, menacer Figer'in bitmek bilmeyen talepleri Uruguaylı futbolcuyla Fenerbahçe arasındaki ipleri kopma noktasına getirdi. Sarı-Lacivertli kulübün, 3 milyon Euro'dan 3 senelik kontrat teklifi kabul görmezken; futbolcusu için senelik 2 milyon Euro isteyen Figer'in imza parası olarak da Fenerbahçe'den yaklaşık 6 milyon Euro talep ettiği öğrenildi. Figer, Nobre için de Beşiktaş'tan 2.5 milyon Euro imza parası koparmayı başarmıştı. Artık çok daha ciddi bir şekilde Lugano'nun yerine adam aramaya başlayan yönetim, ilk hedefini belirledi: İnterli Cordoba. İnter'de geçen sezon eskisi kadar forma şansı bulamayan 32 yaşındaki savunma oyuncusunun kulübüyle 2010'a kadar sözleşmesi var ama Fenerbahçe'nin bu işi çözmesi pek de zor değil. Kanarya'nın yeni hocası Daum ise yönetime verdiği listeye Werder Bremenli Naldo'yu da ekledi. 27 yaşındaki Brezilyalı da Lugano'nun alternatifleri arasında.

Fanatik

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <