Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

'Kimseyi satmam'

> 1 <

Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #331018 05-06-2009 23:17 GMT-1 saat    
Fenerbahçe ile anlaşmasını 'Sevgiyi paraya tercih etti´ şeklinde değerlendiren Alman medyasına Daum´dan sert yanıt: Ben kimseyi yarı yolda bırakmadım

Üç yıl aradan sonra yeniden Fenerbahçe'nin başına gelen Christoph Daum'un, Başkan Aziz Yıldırım ile Zürih'te buluşarak el sıkıştığı ileri sürüldü. Alman çalıştırıcının, Zürih'ten sonra gittiği İspanya'nın Mallorca Adası'nda havaalanında yaptığı açıklamalarına yer veren Kölner Express gazetesinde ilginç iddialara yer verildi. Haberde, Daum'un 30 Mayıs'ta oynanan Mallorca-Villarreal maçında Nihat Kahveci'yi Köln'e transfer etmek için izlediği ve maçın devre arasında da Fenerbahçe'den transfer teklifi aldığı ifade edildi. Kamuoyuna resmen açıklanana kadar Türkiye'de hangi kulübe gideceği hakkında açıklama yapmayacağını tekrarlayan Daum, Köln taraftarının, kendilerini yarı yolda bıraktığına inandıklarının söylenmesi üzerine de, “Ben kimseyi yarı yolda bırakmadım” dedi.

'Eşimle karar verdik'
Köln'de görev yaptığı süre içinde en üst düzeyde başarıya ulaştıklarını savunan Daum, “Hedefimiz ilk 9'a girebilmekti. Söyler misiniz, o kadar takımın içinde hangisinin üzerine çıkacaktık” ifadesini kullandı. Yeni kulübüne antrenör Roland Koch'u da beraberinde götüreceğini belirten tecrübeli teknik adam, rahatsızlığından sonra antrenörlük eğitimine başlayan Ümit Özat ile ilgili olarak da, “Ümit ile ilgili bir planlama yok. Şimdilik kendisi bensiz yoluna devam edecek” görüşünü dile getirdi. Türkiye'ye transferine eşi Angelica ile birlikte karar verdiğini kaydeden Daum, Ümit için Köln ile Fenerbahçe arasında bir jübile maçı oynanmasını isteyip istemediğinin sorulmasına üzerine de “Bilemiyorum. Ancak ne dediğime bir kez daha dikkat etmeliyim” karşılığını verdi.


Fanatik

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <