Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

'' Yunanistan alev alev... ''

> 1 <

TwisT
MARL BORO

grup tuttuğum takım
Çavuş Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 203 ileti
Yer: İslambol
İş: Öğrencİ
Kayıt: 20-08-2009 21:09

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #341053 23-08-2009 18:31 GMT-1 saat    


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)Yunanistan'ın başkenti Atina yakınlarında önceki akşam başlayan ve dün esen sert rüzgarların etkisiyle büyüyerek yerleşim bölgelerini tehdit eden orman yangınının, itfaiye ekiplerinin tüm çabalarına karşın hala kontrol altına alınamadığı bildirildi.
Yunan basın-yayın organları, Atina'nın kuzeydoğusundaki Marathona bölgesinde başlayan yangının, Atina yakınlarındaki Dionisos, Rodopolis ve Ano Sulio bölgelerindeki yerleşim birimlerini tehdit etmeye başladığını bildirdiler.

*KOMŞUDAKİ PANİKTEN ÇARPICI KARELER İÇİN TIKLAYINIZ...

Yunan televizyonları, yangın bölgesinden yaptıkları canlı yayınlarda, bölgedeki çok sayıda yerleşim biriminin boşaltıldığını ve Marathonas bölgesinde en az 10 evin yandığını duyurdular.

Atina Haber Ajansı ANA, birçok noktada birden gelişen yangının yoğun yerleşim birimlerinin bulunduğu Pendelis bölgesine yaklaştığını duyurdu. Bölgede 6 şiddetine ulaşan rüzgarın yangın söndürme çalışmalarını zorlaştırdığı belirtildi. Bu arada, yangın söndürme çalışmaların yakından izleyen Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, yaptığı açıklamada, itfaiye ekiplerinin büyük bir özveriyle zor koşullarda yangına karşı büyük bir mücadele verdiklerini belirterek, ''Şu anda öncelikli olan vatandaşların can güvenliğinin sağlanmasıdır'' dedi.

Öte yandan, İyon Denizi'nde Zakinthos Adası'nda çıkan ve yaklaşık 300 hektarlık ormanlık alanı yokettikten sonra kontrol altına alınan 3 ayrı yangının, yangın söndürme uçaklarının Attiki bölgesindeki yangın söndürme çalışmalarına katılmak üzere adadan ayrılmalarından sonra yeniden alevlendiği bildirildi.

İtfaiyeden yapılan açıklamada, dün akşam saatlerinde ülke genelinde 75 ayrı noktada orman ve çalı yangını çıktığı kaydedildi.

KaynaK : sabah.com.tr

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)


bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
> 1 <