Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Okullar Tatilmi Dünün Üç Katı Yağış

katı yağış

Forumlar / Güncel / Haberler

 
> 1 <

boronay
Breakin' Through

grup tuttuğum takım
Teğmen Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 330 ileti
Yer: Fox River
İş: Takin' Down The Company
Kayıt: 03-09-2008 10:50

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #347161 08-06-2010 04:57 GMT-1 saat    

İstanbul'da etkisini gösteren sağanak yağış Avrupa ve Asya yakasını adeta esir aldı. Yağış nedeniyle bir çok ev ve iş yerlerini su bastı. DÜn öğlenden sonra okullar tatil edilmişti peki bu sabah? Valilik'ten bilgi aldık.

İstanbul Valiliği Afet Yönetim Merkezi, yoğun sağanak yağış nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar dün öğlenden sonra tatil edilmişti. Haber 7'nin bilgi istediği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tatil için valiliğin karar vereceğini belirtirken, İstanbul Valiliği Afet Yönetim Merkezi ise valilikten henüz bir tatil kararının çıkmadığını belirttiler.

DÜNÜN ÜÇ KATI YAĞIŞ

İstanbul güne dünün neredeyse üç katı daha şiddetli yağıla uyandı. Başta, Kadıköy, Üsküdar, Pendik ve Tuzla başta olmak üzere hemen hemen tüm Anadolu yakasında etkili olan sağanak yağmurla birlikte bir çok ev ve iş yerlerini su bastı. Sabahın ilerlerleyen saatlerinde yağmur Avrupa yakasında da etkili oldu ve Fatih'te Fevzi Paşa caddesinde rögar kapakları yağmur suyunu taşıyamadı ve taştı.

OKULLAR HENÜZ TATİL EDİLMEDİ

İstanbul sokakları göle çeviren yağışla birlikte gözler okulların tatil edilip edilmeyeceğine çevrildi. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Yıldız sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, sağanak yağmurun Anadolu yakasında etkili olduğunu belirterek, ''İlçe milli eğitim müdürleriyle görüşüyorum. Henüz okulların tatil edilmesi yönünde kararımız yok'' dedi.

Haber 7 / Ajanslar

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


Hengmen
// PCkopat <--

grup tuttuğum takım
Yüzbaşı Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 1713 ileti
Yer: İst / Sarıyer
İş: Öğrenci
Kayıt: 14-02-2008 13:47

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
#347164 08-06-2010 07:13 GMT-1 saat    
"Bu sabah yağmur var istanbulda...Dün o kadar şiddetli olmamasına rağmen okullar yağmur nedeniyle tatil edildi ve biz öğleden sonra eve gittik. Bu gün ise yağmur yüzünden evlerden çıkmak mümkün değilken aynı afet kordinasyon müdürlüğü her hangi bir tatile gerek duymadı. Düz bir mantıkla şimdi anlıyorum ki dünkü tatilin nedeni İsrailden gelecek büyük başların İstanbul trafiğine takılıp rahatsız olmamalarıymış..."

İnternetten okuduğum bir yazı..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (Türkçe'mizi Turkcheleştirmeyelim Grubu) •-)•––––bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) (ultrAslanlar Grubu) (¯`·._)
bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) Ben Yaptım Grubu
> 1 <