Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası ÜCRETSİZ

> 1 <

st clements

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 3 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 20-03-2012 00:32

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #349993 04-04-2012 21:00 GMT-1 saat    
Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası ÜCRETSİZ
"Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası"
Derneğimiz çalışmaları dahilinde Türk Toplumu ile ilgili yapıcı araştırma ve incelemelerimizi, görev bilincimiz ve sorumluluğumuz dahilinde sürdürmeye devam etmekteyiz.
Bu açıdan, her ne kadar okullarda Psikoloji Dersleri Orta Öğretim sürecinde verilmekte ise de, bunun aslında tüm toplumumuz için temelden incelenmesi ve irdelenmesi gerektiği ve hayat boyu tüm bireysel ilişkilerde daha eğitimli olmak zorunluluğu görev bilincimizle, imkanlarımız doğrultusunda halkımızın çalışmalarımızdan rahat bir şekilde istifade etmesi için bu olmazsa olmaz dersleri istifadenize ücretsiz olarak sunmaya karar verdik.

Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği, St. Clements University ve Press Grup ortak çalışmalarıyla bu dersler size şifreniz ile ulaşabileceğiniz hale getirilmiş olup, 7 gün, 24 saat ücretsiz olarak bu derslerden online olarak istifade edebilirsiniz.
• Dersler, insan psikolojisini, iletişim ve empati kuralları dahil sıfırdan ele almaktadır.
• Daha mutlu bireyler olmak için olmazsa olmazlarını,
• Aile içinden başlayarak temel sosyal çevre psikolojik kurallarını,
• ve onlarca kaynak, akademisyen ve yerli – yabancı kitap ve otoritenin referans alındığı öz bilgileri bu derslerde zevkle izleyeceksiniz.
• Daha başarılı, hayata daha pozitif bakan ve daha sorumluluk sahibi bireyler olacaksınız.
• Derslerinizin bitiminde, tarafınıza Kişisel Gelişim İçin Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası verilecektir.
Bu katılım sertifikasının, CV’niz, akademik ya da diğer çalışmalarınızdaki referanslarınız ve yaşam kaliteniz için bir belge olacağını temenni ediyoruz.

Bu Sertifika Programı, toplumumuzun daha sağlıklı bireylerden oluşması ve psikoloji terim ve kavramlarına daha fazla hakim olması, orta ve yüksek okul öğrencilerinin derslerine faydalı olmak ve psikoloji bilimini halkımıza sevdirerek "psikolog ve psikiyatrist" bilincini aşılamak, kişilerin uzmanlara danışma bilincini şevk etmek, arttırmak ve bu uzmanlardan daha fazla yaralanmalarını teşvik etmek amacıyla oluşturulmuştur. Sertifika oluru, St. Clements University Dekanlığı akademik ve bilimsel kadrosu tarafında incelenmek üzere gerçekleştirilmektedir. Bu Sertifika yukarıdaki amaçlar doğrultusunda kullanılabilir, mesleki bir yeterlilik anlamına gelmez. Verilen dersler, St. Clements University Psikoloji Derslerinden ibaret olup, video ders anlatımları ve müfredat, yine üniversite denetim ve onayında, Türk öğretmenler tarafından anlatılmakta, denetlenmekte, programları ve işleyişi düzenlenmektedir. Bu dersin bitirilmesi ile alınacak belge, Psikoloji Dersleri ve Genel Psikoloji dersleri yeterliliği anlamında akreditesi Kurumumuzca da uygun görülmüştür.
"Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası" KONU BAŞLIKLARI
• Bölüm-1 : Stres Nedir?
• Bölüm-2 : Stres nasıl oluşur?
• Bölüm-3 : Stres ile nasıl başa çıkılabilir?
Görevimizi yapıyor olmanın gururu içerisinde size düşen ise bir başlangıçsa, ücretsiz kaydınızı şimdi yapınız.
Başarılar dileriz.
Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası, adınıza düzenlenmiş, basılı sertifikadır. Böylece, kişiye özel sertifika derslerin edinimleri sonucu hakedildiğinde aynı yolla gönderilmektedir. Bu yöntem, haksız sertifika edinimini en aza indirmek için seçilmiştir.

Sertifikaların hak edilmesi, talebi ve teslim edilmesi ile ilgili, SertifikaPress ve akredite eden kuruma ait disiplin yönetmelikleri uygulanmakta ve Sertifikaların hak edilmesi kararında, derslerden geçer not alınması kadar ilgili Öğretim Üyesi, Danışman Öğretmen ve/veya akreditasyon kurumu yetkililerinin olurları puanlamaya esas teşkil etmektedir. Buna istinaden, ilgili kurum, kuruluş, öğretim üyesi ya da öğretici danışman ve tüm T.C. kanun ve yönetmeliklerine göre uygunsuz hareketi bulunan, öğretim üyeleri dahil ilgili tüm kurum ve kuruluşları incitici davranışlarda bulunan, haklı ya da haksız yere çözüm aramak ya da talep etmek yerine bu kişi ve kurumları incitmek yöntemiyle şahsen veya herhangi bir iletişim yoluyla şantaj, hakaret, itham ve/veya iftirada bulunan, haksız yere sertifika aldığı belirlenen, ilgili kurum ve kişilerin disiplin ve hiyerarşisine dikkat etmeyen ve hatta bunu asılsız olarak gerek e-posta gerekse internet ortamında yazan, yalan haber yayımlayan, sınava kendisi yerine başkasının girmesi gibi haksız sertifika alma yöntemlerine başvurduğu ispatlanan ya da bu konuda herhangi bir şüpheye konu kişiler kesinlikle sertifikalarını alamaz ve alınmış bir sertifikaları varsa bunlar iptal edilir. İptal edilecek sertifika kişinin kendisine, bahsedilen şekilde davranışına rastlanmak suretiyle iptal edileceği hususu üzere ihtar edilir. Şayet kişi sertifikasını yukarıda bulunan bir sebeple makul bir yazlı açıklama yapmamak üzere ilgili kuruma iade etmezse gerekli kanuni yol izlenerek kişinin sertifikasının kanunen iptali ve mahkeme yoluyla kendisinden alınması sağlanır. Bu ve diğer, daha sonra yenileme, belirleme ya da tek taraflı olarak ilgili hükümleri değiştirme yetkisi, Sertifikayı veren ve akredite kurum ve kuruluş/lar inisiyatifindedir.

Uzaktan Eğitim Tekniği ile ders/kurs göreceğiniz adresimiz :

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)
"Stres ve Stres İle Başa Çıkma Yolları Sertifikası" başvurusu için lütfen tıklayınız..

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <