Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Kullandığınız Sosyal Medyayı Seçin
Yeni Klasör 8 yıldır sizin için en güvenli hizmeti veriyor...

Teknoloji dünyasındaki son gelişmeler ve sürpriz hediyelerimiz için bizi takip edin.

Efetur

> 1 <

trustmehere

grup tuttuğum takım
Er Grup
Hat durumu Cinsiyet Özel mesaj 4 ileti
Yer:
İş:
Kayıt: 31-10-2015 16:10

işletim sistemim [+][+3][+5] [-]
kırık link bildirimi Kırık Link Bildir! #354712 01-01-2017 19:41 GMT-1 saat    
Bu yazım özellikle efeturu kullanan İzmit halkına ve İzmitte okuyan üniversite öğrencilerine. Ama direkt olarak da şikayet sayfası bile hazırlamayan Efetur'a.

Bizi hem mağdur edip hem küstahça davranan çalışanınızdan şikayetçiyiz. İzmit Harem 22:00 otobüsüne izmit halkevindeki ana şubenizden bilet aldık. Servis için şubenin içinde bekledik. Servis geldiğinde anons yapılacak dediler. Bir efetur servisini kapıda bekliyordu servis bu mu dedik hayır dediler. Bir süre sonra başka bir servis daha geldi. Çalışanlar ilgilenmedi anons yapılmadı. Servis bu gelen servis mi diye sorduk, o zaman evet dediler. Bir çalışan kapıyı açtı harem İstanbul servisi diye bağırdı. Biz de ofisten çıkıp servise doğru giderken servis hareket edip gitti bizi beklemeden. 2 kişi biz, 2 kişi de başka kişiler vardı. Metro ile gideceklerdi ama biz özellikle efetur ile gidin diye ısrar etmiştik. Biz de herhalde diğer servis kalkacak diye düşündük. Hemen ofise döndük servis o değil miydi dedik. Servis kalktı dediler. Dedik ki nasıl kalkar biz servisi bekliyorduk zaten deminden beri size soruyoruz. Servis şöförünü arar mısınız diye rica ettik. Şikayetçi olduğumuz küstah çalışanınız ben arayamam geri çeviremem şeklinde konuştu. Doğal olarak sözlü tartışma yaşadık. Kesinlikle hakaret etmedik. Mağdur ettiniz bunu gidermeniz lazım metro turizm bile böyle yapmaz diye sözlü tartışma yaşadık. Çıkan tartışmadan sonra 5 numaralı servisi de kaldırın ama bu kişiler binmeyecek! diye çıkıştı diğer servis şöförüne. Hem ömrüm boyunca bu kadar küstah bir çalışan görmedim. Ya çalışanlarınızın eğitimine özen göstermiyorsunuz, ya da biz firma olarak sizi tercih ediyoruz diye rehavete kapıldınız? Kendi hatalarından dolayı bizi mağdur ettiler ve bunu telafi etmek yerine, sizi götürmüyoruz şeklinde küstahça terbiyesizce cevap verdi. Diğer servis şoförü telefonla görüştü ona da arkadan bağırıyordu bu servise bunlar binmeyecek diye. Servis şoförünüz yine de bize siz de binin dedi ama biz tabi ki binmedik. O şikayetçi olduğum çalışanınızın adını unuttum emircan efecan gibi bir şeydi ama bulanık da olsa fotoğrafını çektim. Bu kişi bu rahatlık ve bu terbiyesizce davranışına bakılırsa efeturun sahibi zannediyor kendini. Üstelik öyle bir rahatlığı var ki istediğiniz yere şikayet edin diyordu.

Hiç kusura bakmayın ama yıllardır tercih ettiğimiz güvendiğimiz tercih ettiğimiz tavsiye ettiğimiz firma tarafından bu durumu yaşamak bize çok ağır geldi. Neredeyse yerel haber sitelerine ve sosyal medyaya bu durumu taşıyacağım şu anda sinir küpü olarak birilerine ulaşmaya çalışıyorum. Müşterilerinizi size bağımlı köleler olarak mı görmeye başladınız? Efeturu kullanmayın. Gidin metro turizmi kullanın daha iyi. En azından bir sıkıntı yaşandığında hayvanca davranmıyorlar.

Bunu ilk beğenen siz olun

Hata Oluştu


> 1 <