Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Ram Temizleme Programı

Ram Temizleme Programı

9.3

4.6 / 5 - 64 oy

Sistem Yönetimi

>

En iyi ram temizleyici program


Program İndir > Sistem Araçları > Sistem Yönetimi

Sisteminizin parçalanan hafızasını bu program ile tekrar birleştirin.

Sisteminizin parçalanan hafızasını bu Ram Temizleme Programı ile tekrar birleştirin. Ram Temizleme Programı sayesinde sisteminizin hafızasını herhangi büyük ve önem taşıyan işlemler gerçekleştirmeden kolayca parçalanan sistem hafızasını tekrar birleştirebilirsiniz. Eğer bu sistem hafızası birleştirme olayını sürekli gerçekleştirirseniz sisteminizde bir performans artışına şahit olacaksınız.

Ram temizleyici program ile sisteminiz gerçektende gözle görülür bir biçimde hızlanmaya başlar ve ilerleyen gelişen performans sayesinde sisteminizden ve bilgisayarınızdan daha fazla verim alırsınız ve bilgisayar kullanmanın tadına varırsınız. Yazılımın özellikleri bunlarla kısıtlı değildir, yazılımı aynı zamanda bir sistem görüntüleyici olarak da kullanabilirsiniz, sistemin bilgilerini grafiksel bir şekilde gösterdiği için yazılım bu amaçla da rahatlıkla kullanılabilir. Yani en iyi ram temizleyici program diyebiliriz.

Kısacası sisteminizin bilgisine bu yazılım ile de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yazılım özelliklerinden birisidir bu grafiksel olarak sistem bilgisi gösterme. İşte bu özellik sayesinde sisteminiz hakkında ayrıntıya ulaşabilirsiniz, ver gerçektende yazılım sistem hafızası birleştirme konusunda olduğu kadar bu konuda da başarılı bir yazılımdır. Yazılım hangi sistem bilgilerini gösterir diye soracak olursanız, işlemcinin kullanımı ve RAM bilgileri gibi sistem bilgilerini size kolayca aktarır.

Ram temizleme programı ile sisteminizde çalışan programların ve diğer uygulamaların işlemcinizi ne kadar kullandığını işlemcinizin ne miktarda kullanıldığını hatta dilerseniz yazılım sayesinde ADSL bilgilerinizi de öğrenebilirsiniz. Çok yönlü kolay kullanımlı harika bir yazılımdır. Yazılımın tek dezavantajı olarak gösterilecek yönü ise 30 günlük kullanım kısıtlaması olmasıdır, yazılımı sınırsız bir şekilde kullanmak ve tam sürümüne sahip olmak için $20.90 gibi bir ücret ödemelisiniz.


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış