Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Sinema İzleme Programı

Sinema İzleme Programı

2.6

5.0 / 5 - 92 oy

Video Oynatıcılar

>

Cliprex DVD Player


Program İndir > Video > Video Oynatıcılar

Birçok formatta başarılı bir şekilde video ve dvd izleme ortamı sağlayan başarılı bir yazılım.

Yazılım ile kişisel bilgisayarınızda bulunan birçok medyayı daha doğrusu birçok medya formatını bu reklamlı yazılımla kolayca oynatabilirsiniz ve birçok video oynatmaya dair ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek başarılı bir yazılımdır. Yazılımın desteklediği bazı medya formatları ise; DivX, XviD, AVI, ASF, WMV, MPEG, VCD, DAT gibi formatlardır.

Yazılımı özelliklede ücretsiz ve işini, video oynatmaya dair bütün işleri karşılayabilecek bir yazılım arayanlara öneriyoruz. İşte bu yönden kullanıcısını büyüleyebilecek bir yazılımdır, Cliprex Lite Video Player 2.6. Ancak kalitesi biraz düşük olan bu yazılım gene de kullanıcısını en iyi şekilde elinde tutabilen ve kullanıcısına her istediğini sunan bir yazılımdır.

Söz konusu kullanıcı memnuniyeti olunca gerçektende işin ustası diyebileceğimiz bir yazılım. Gene bir konu gene bir kullanıcının düşünüldüğü konu, kullanıcı ara yüzü, en çok dikkat edilen hususlardan birisi olan bu hassas noktada da gene başarılı bir şekilde elinden geleni yapabilen bir yazılımdır. Yazılım gerçekleştirdiği ara yüz ile kullanıcısını baya bir memnun etmiş gibi görünüyor.

Kolay kullanımlı ve kullanıcısını düşünen başarılı bir video oynatıcısıdır, yazılım herhangi bir ücret ya da kısıtlama getirmemiş ancak reklamlı bir yazılımdır...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış