Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Vista Shutdown Timer

Vista Shutdown Timer

1.7

4.5 / 5 - 56 oy

Alarm & Saat

>

Otomatik PC Kapatma


Program İndir > Masaüstü Araçları > Alarm & Saat

Vista-ShutdownTimer ücretsiz ve kolay bir windows uyku zamanlayıcısı.Vista - Shutdown Timer yani Otomatik PC kapatma zamanlayıcısıyla isterseniz bilgisayarınızı belli bir zamanda kaptabilir, uyutabilir, beklemeye alabilir, restart atabilirsiniz.

200KB'lık bu programla İsterseniz 15 dk, 30 dk, 45 dk, 1 saat, 1.5 saat,2 saat, 3 saat ya da 1 günlük belirlenmiş zamanları kullanarak pc'nize kapatma, uyutma, restart.. komutu verebilirsiniz ya da kendi belirlediğiniz bir süreyle bilgisayarınıza bu komutlardan birini verebilirsiniz..

Bu zamanlayıcıyı bir PC-IR uzaktan kumandayla da kontrol edebilirsiniz. Programda OSD (ekran üzeri görüntü) desteği var. Komut satırı parametrelerini destekliyor. Programları el ile sonlandırmayı destekliyor. Saat çubuğuna bir menü yerleştiriyor. Kısayol sihirbazına sahip. Hepsi tek bir exe dosyası halinde. herhangi bir kayıt defteri ve ini dosyası gerektirmez.

Program sadece komut satırı parametreleriyle ayarlanabilir. Fakat heyecana kapılmayın. "Shortcut wizzard" hepsini sizin için yapar.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış