Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Ignition

Ignition

2.12.0.55

4.9 / 5 - 51 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Bir çeşit optimizasyon programı, CD/DVD yazmak için gerekli bir yazılım.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Bir çeşit optimizasyon programı, CD/DVD yazmak için gerekli bir yazılım. Yazılım ile CD veya DVD yazmanız için gerekli bir yazılım olmakla birlikte bir çeşit optimizasyon yazılımıdır.
Peki bu optimizasyon nedir ne işe yarar? Optimizasyonun anlamı en uygun şekle sokmaktır. Optimizasyon matematikte matematiksel programlama ya da optimizasyon terimi bir gerçek fonksiyonu minimize ya da maksimize etmek amacı ile gerçek ya da tamsayı değerlerini tanımlı bir aralıkta seçip fonksiyona yerleştirerek sistematik olarak bir problemi incelemek ya da çözmek işlemlerinin anlamını taşımaktadır optimizasyon.

İşte bu yazılımında bir çeşit CD/DVD yazmanızda size yardımcı olacak bir yazılım olmakla birlikte size de basit görülebilen ama önemli faydalarda bulunacak bir yazılımdır. Yazılımın amacına gelince, basit bir CD/DVD yakıyorsunuz, birçok kez karşılaşabileceğiniz bir olay karşımıza çıktı, bu olay CD/DVD'de atlanan yerden dolayı oluşan boş alandır. İşte bu yazılım sayesinde atlanan bölgeleri doldurabilirsiniz ve yer tasarrufu sağlamış olursunuz, gerçekten de CD/DVD ile çok uğraşanlar çok CD/DVD yakanlar için gerekli faydalı bir yazılım, büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.

Yazılım size büyük bir fayda sağlamakta üstelik bu yazılımdan Türkçe bir şekilde de faydalanabilirsiniz, yani yazılımın bünyesinde Türkçe dil desteği de mevcuttur, bu sayede kullanım zorluğu da ortadan kalkmış olacaktır, yazılımı hiç zorluk çekmeden kolay bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik ses CD desteği de bulunmaktadır. Yazılımdan gereken faydayı en iyi şekilde almanız için sisteminizde

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) yazılımının kurulu olası gerekiyor.Genel Özellikleri:
- Otomatik çalışır (Autorun) Cdler oluşturabilir.
- Cd/DVD yazabilir.
- Dil desteği vardır.
- 650,700 Mb CD ve DVD desteği vardır.
- ISO imaj alabilme özelliği vardır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış