Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DVD Identifier

DVD Identifier

5.0.1

4.8 / 5 - 62 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

DVD medyanız hakkında birçok ayrıntılı bilgiye bu yazılım ile ulaşabilirsiniz.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

DVD medyanız hakkında birçok ayrıntılı bilgiye bu yazılım ile ulaşabilirsiniz. Evet yeni bir DVD yazıcı aldınız, şimdi bu yeni DVD yazıcınız için size birde DVD medyası da lazım, yani DVD yazıcınızın kullanımı ve özelliklerinde faydalanmanız amacıyla size bu lazım. Markasını bile bilmediğiniz bir DVD medyası aldınız, ancak bu DVD medyası hakkında en küçük bir bilginiz dahi yok, kalitesini, yazma hızını, firmasının ya da veri kodlarını bilmiyorsunuz, her yer de aradınız ancak yok. İşte bu konuda DVD Identifier 5.0.1 size yardımcı olacaktır.

Eğer sizde böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız, DVD medyanızın markasını öğrenin ya da hemen bir DVD Identifier 5.0.1 sahibi olun, gerçektende sisteminizde bulunması gereken bir yazılım olmasa da bir anda işinize yarayabilecek bir yazılımdır. Yazılım dünya üzerindeki birçok DVD medyasının markasını bilir ve o DVD medyası hakkında en ayrıntılı bilgiyi size sunar.

Yazılım ile markasını vb... özelliklerini bilmediğiniz DVD medyasına sahipseniz bu yazılım sizin için DVD medyasının bütün özelliklerini size kolay bir şekilde bulacaktır, bu konuda ondan daha iyisi yok gerçektende bu gibi durumlarda işinize yarayacak en iyi program... Gerçek firmanın bilgilerini size sunar yani başka hatalı bir bilgi ile sizi karşı karşıya getirmez.

Desteklediği Medyalar:
- Dvd+R
- Dvd+R Dl
- Dvd+Rw
- Dvd+Rw Dl
- Dvd-R
- Dvd-R Dl
- Dvd-Rw
- Dvd-Ram
- Blu-Ray medyaları (BD-R, BD-RE)Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış