Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Yalançı

Yalançı

1.0

4.4 / 5 - 71 oy

Keylogger & İzleme

>

Kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için bu yazılımı denemelisiniz.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

Kişisel dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için bu yazılımı denemelisiniz. Yazılım tamamen bir Türk yazılımıdır, yani otomatik olarak da dili de Türkçe bir yazılımdır. Türk yapımı olan bu yazılım sayesinde kişisel dosyalarınızın güvenliğini en üst seviyeye taşıyabilirsiniz, yazılım zaten bunun için tasarlanmış bir yazılımdır, yazılımın amacı kişiselliğinizi kişisel güvenliğinizi sağmaktır. Yazılımın tamamen kendisine ait olan özellikleri ile güvenliğiniz en üst seviyede olacaktır, bununla birlikte artık hiç korkmadan önemli dosyalarınızı ortalarda bırakabilirsiniz.

Yazılımı özelliklede dosyalarının izlendiğini düşünen kişilere tavsiye ediyoruz, dosyalarınızı kötü niyetli kişiler izlemesin bu harika yazılım izlesin. Dosyalarınızı önemli dosyalarınızı bilgisayarında saklayan kullanıcılardan mısınız, dosyalarınızın başkaları tarafından çalınmasını yada erişilmesini istemiyor musunuz, bu dosyalarınızı bu yazılımla saklamak çok kolay ve başarılıdır, yani bu harika yazılımla dosyalarınız en iyi şekilde güvence altında olacaktır...

Birazda sizlere yazılımın kullanımı ve işlevleri hakkında bahsedelim. Bir dosyanızı seçin onu güvenceye almak için ve dosyanızı herkesin görebileceği bir yere bırakın dilerseniz, ona ilk erişmek isteyecek kişi çok şaşıracak, yazılım anında bilgisayarı kilitliyor ve kimsenin dosyanıza erişmesine izin vermiyor. Ve programın asıl temel mantığı karşısındakini aldatmak ve bilgisayara çalışmıyor süsü vermektir. Yazılıma bayılacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış