Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

CDuke

CDuke

4.2

4.3 / 5 - 55 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Acemi bir bilgisayar kullanıcısı mısınız? CD yakma konusunda sizi profesyonelleştirecek bir yazılım.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Acemi bir bilgisayar kullanıcısı mısınız? CD yakma konusunda sizi profesyonelleştirecek bir yazılım. Yazılım ile ne kadar acemi olursanız olun yeter ki bilgisayar kullanıcısı olun, ama gerçektende acemi bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olağanüstü bir yazılımdır ki zaten yazılımın bulunma amacı budur ve acemi bilgisayar kullanıcısını CD yakma konusunda bilgilendirmek ve gereken kolaylığı sağlamaktır.

Yazılım acemi kullanıcıların CD yakma gibi bir lüksü olsun diye tasarlanmıştır, yani lüksü demeyelim de acemi kullanıcılarında CD yakma yazılımları olsun, yani kullanması zor CD/DVD yakma yazılımları ile uğraş içine girmesinler ve zamanlarını kaybetmesinler adına yapılmış ve de oldukçada başarılı bir CD yakma yani CD kopyalama yazılımıdır.

Programı acemi bilgisayar kullanıcılarının dışında dijital (sayısal) fotoğraflarla uyum içinde olan kişilere de öneriyoruz gerçektende onlarında işine yarayacak oldukça başarılı ve kullanışlı bir yazılımdır, acemi kullanıcılar dedik ancak ileri seviyedeki kullanıcılar içinde oldukça kullanılabilir bir yazılımdır yani profesyonel kullanıcılar içinde kullanışlı bir yazılımdır bu harika CD yakma/kopyalama yazılımı.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış