Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FadeToBlack AVI Video Editor (AVI video düzenleyici)

FadeToBlack AVI Video Editor (AVI video düzenleyici)

2.3.3

4.3 / 5 - 84 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

AVI video dosya biçimlerini düzenleme adına kullanabileceğiniz en iyi ve de en kaliteli yazılımlar arasında gösterilen harika bir program.


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

AVI video dosya biçimlerini düzenleme adına kullanabileceğiniz en iyi ve de en kaliteli yazılımlar arasında gösterilen harika bir program. Yazılımı kullanmak özelliklede ara yüzü sayesinde anlaşılır ara yüzü sade ara yüzü sayesinde kullanmak inanılmaz kolay bir hal alacak gibidir, yazılımın size sunduğu bu kolaylıklar sayesinde gerçektende hiç zorlanmadan istediğinize ulaşabileceksiniz, özelliklede AVI videolarını birleştirme konusunda.

Yazılım temel olarak yani genellikle AVI dosya formatları üzerinde işlem yaparken bu dosyaların düzenlenmesinde büyük işler başarır ve kullanıcısına sağladığı büyük kullanım kolaylığı ile de birlikte gerçektende en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak bir yazılımdır. Yazılımın siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı büyük bir özellikte hız, hızlı video düzenleme özelliği ile size büyük zaman kazandıracak bir yazılım olacaktır.

Yazılımın kötü yönü sadece AVI dosyalarında işlem yapması olarak gösterilebilir ancak sürekli AVI dosya formatları üzerinde işlemler yapacaksanız sizin işinize yarayacak bir yazılım olur. Yazılım resim dosya formatları olarak ta JPEG ve BMP formatlarını desteklemekte ve video birleştirmede işinde de bunları kullanmaktadır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış