Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

VidLogo (Videolara logo ekleme)

VidLogo (Videolara logo ekleme)

3.6.3

4.9 / 5 - 71 oy

Video Kayıt & Düzenleme

>

Kendi videolarınıza kendi adınızı yada size ait bir logo, resim gibi şeylerinizi koyabilrisiniz, size bu imkanı Vidlogo en iyi şekilde sağlayacak bir yazılımdır.


Program İndir > Video > Video Kayıt & Düzenleme

Kendi videolarınıza kendi adınızı yada size ait bir logo, resim gibi şeylerinizi koyabilirsiniz, size bu imkanı Vidlogo en iyi şekilde sağlayacak bir yazılımdır. Videolarınıza logolarınızı resimlerinizi yerleştirin, hem de çok kolay bir şekilde…

Çektiğiniz yada beğendiğiniz bir videoda kendi logonuzu görmek hoşunuza gitse gerek, bunu yapmak için en iyi alanındaki en iyi yazılımdır Vidlogo. Logonun ne olduğunu biliyorsunuz;
Logo, bir şirketi temsil eden, Müşterilere, verilen hizmeti ve satışını yapmakta olduğu ürünü anlatmak için veya müşterinin şirketten ne bekleyebileceğini tanımlamak için şirketin amacı ile uyumlu, sanatsal şekildir.

İşte sizde kendinize ait şeklinizi logonuzu videolarınıza ekleyin. Yazılım sayesinde AVI, BMP veya JPEG dosya formatındaki logolarınızı videolarınıza aktarın. Hareketli GIF veya AVI logo da kullanmanız mümkün. Tıpkı TV kanallarının logoları gibi, AVI, BMP, GIF, PNG, JPG ve JPEG grafik biçimleri desteklenmektedir, AVI, MP4, ASF, WMV, DivX, XVid, 3ivx, ASX, WMA, WMX gibi video biçimleri desteklenmektedir, yüklü olan video ve ses codeclerini kullanarak istediğiniz ses ve video biçiminde kayıt imkanı sunmaktadır.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. selimince yolladı.   06-04-2015 01:32  

Şuradaki yöntem de fena değil. Benim işime yaramıştı.

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile)