Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Okoker Blu-Ray DVD Burner

Okoker Blu-Ray DVD Burner

3.0

5.0 / 5 - 48 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Blu-Ray DVD teknolojisinin faydalarından uzak kalmayın, Blu-Ray DVD kopyalamak adına en başarılı yazılımlardan birisi...


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Blu-Ray DVD yazmak için size en uygun en iyi araçları sunan bir Blu-Ray DVD yakma aracıdır. Program ile Blu-Ray DVD işleriniz, yazma, kopyalama vb... işleriniz oldukça kolaylaşacaktır. Daha doğrusu programın içeriğindeki uzman ve işini en iyi şekilde gerçekleştiren yazılımlar sayesinde bu işlem çok kolay ve hızlı bir iş olacaktır Blu-Ray DVD işlerinizdeki en uygun araçlarla tanışmaya hazır olun.

Program ve araçları ile Blu-Ray DVD'lerinizi en hızlı en kaliteli ve en kolay bir şekilde artık bir eğelence haline geliyor, program profesyonel araçları ile işi size bırakmıyor kendi işini kendi hallediyor size sadece beklemek ve harika kalitedeki Blu-Ray DVD'lerin tadını çıkartmakkalıyor.

Program ile depoladığınız verileri ve dosyalarıda kolayca yazdırabilirsiniz Blu-Ray DVD'ye. Program sadece normal dosyaları değik ISO uzantılı dosyalarıda Blu-Ray DVD ortamına aktarmanızı sağlıyor. Kullanışlı kaliteli bir yazılımdır, kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesindede hiç zorlanmayacaksınızdır.

Program Blu-Ray DVD, ISO, DVD, DVD+RW, DVD+R, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, CD-R ve CD-RW gibi diskleri desteklemektedir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış