Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Grab Text

Grab Text

6.0

4.2 / 5 - 58 oy

Metin Editörleri

>

Kopyalanmayan Yazıyı Kopyalamak


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Bir internet sitesinde beğenilen bir yazıyı kopyalamak istendiğinde eğer kopya koruması var ise yazı kopyalanmaz. İşte bu kopyalanamayan yazıları kopyalamak için ideal bir program.

Bazı internet sitelerindeki yazıları kopyalayamıyorum diyenlere...İnternetteki kopyalanmayan yazıları kopyalayın. İnternet, gerçektende günümüzün vazgeçilmezlerinden birisi, gerçektende çok büyük bir nimet, iyiye kullanılınca dünyanın en iyi şeyidir internet, ancak kötü yanları da yok değil neyse bu bizim konumuz değil. İnternet bize birçok konuda yardımcı olacak bir araçtır, bu araç sayesinde ödevlerinizi yapabilir, aklınıza takılan bir şeyi çözebilir, merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilir, yeni şeyler keşfedebilir, yani kısaca istenilen her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

İnternet günümüzün hızlı ve kolay bir bilgi bankasıdır. Şimdi sıra geldi yazılımın yaptığı işleve, mesela bu bilgi bankasından yani internetten bir şey araştırıyorsunuz, bu bir ödev olabilir her yeri aradınız birçok yerde var ancak bir yerde en iyi şekilde anlatılmış ve sadece bir şekilde, onu beğendiniz kopyalayıp sisteminize alacaksınız ancak alamıyorsunuz, daha doğrusu kopyalayamıyorsunuz. Bazı sitelerde bununla karşılaşmanız mümkün, işte bu olaya bu program ile müdahale edin.

Yazıların kopyalanmadığı internet sitesindeki yazıları belgenize yazarak geçirmek uzun sürücü ve sıkıcı bir işlemdir, bir de yazacağınız yazı uzun ise, işte bu gibi durumlarda bu yazılımdan daha iyi bir çözüm yolu yok gibi görünüyor. Grab Text piyasadaki son sürümü ile sadece Yeni KlasöR'de.... Yazılım ile kopyalanmayan yazıları kolaylıkla kopyalar ve sisteminize aktarabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış