Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

PDF TXT Dönüştürücü

PDF TXT Dönüştürücü

3.2

4.9 / 5 - 65 oy

Metin Editörleri

>

PDF TXT Dönüştürme Programı


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Diğer adı ile PDF2TXT bir çeşit başarılı bir yol sergileyen dosya dönüştürme yazılımıdır.

Bu başarılı yazılım sayesinde PDF dosyalarınızı yani elektronik kitaplarınızı TEXT dosyasına yani metin dosyalarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Hem çok kolay bir şekilde hem de çok hızlı bir şekilde.

Üstelik bu dönüşümü sağlarken yazılım PDF dosyalarını okumak adına Adobe Reader gibi herhangi bir PDF okuyucudan da yardım almamaktadır. Yazılım sadece 1.6 dosya biçimlerini desteklemektedir, kullanımı da oldukça kolay bir yazılımdır bunu da yazılımın sürükle bırak yönteminden kolayca anlayabilirsiniz. Yazılımda bulunan özellikler asla tükenmiyor, yazılım ile bir PDF dosyasını bütün olarak TEXT dosyasına dönüştürebileceğiniz gibi dilerseniz belirlediğiniz bir bölgedeki metinleri de PDF dosyasına çevirebilirsiniz.

Yazılımda daha birçok harika özellik bulunuyor, işte onlardan bazıları;
Özgün sayfa konumunu saklayabilir, PDF dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde metin dosyasına dönüştürebilir, toplu dönüştürmeyi destekler, çok sayıda dil karakterini destekler, PDF 1.6 dosya biçimini destekler, komut satır işlemini destekler, Adobe Acrobat ve Adobe Reader programına ihtiyaç duymaz, sürükle bırak desteği mevcuttur, Word 95/2000/2003 olması gerekir, PDF'yi basit HTML olarak çıkartabilir, otomatik olarak tablodaki metin sütunlarını sıralar, çeşitli bilgileri çıkartabilir (başlık, konu, oluşturma tarihi, sürüm, sayfa sayısı gibi), Joker karakterleri destekler (X.PDF gibi), şifrelenmiş ya da parolayla korunmuş PDF dosyalarından metin çıkartabilir, DOS, Windows, UNIX ya da MAC metin dosyalarıyla uyumludur.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. ali killio yolladı.   08-11-2012 01:39  

pdf txt sorunsuz çeviriyor arkadaşlar