Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Adobe AIR

Adobe AIR

1.0.1

4.7 / 5 - 35 oy

Kurulum Dosyası Oluşturucular

>

Programcılık ile ilgilenenler, işte kendinizi gelştirmeniz için size yardımcı olacak bir yazılım.


Program İndir > Yazılım Gelistirme > Kurulum Dosyası Oluşturucular

Programcılık ile ilgilenenler, işte kendinizi gelştirmeniz için size yardımcı olacak bir yazılım. Program yazmak isteyenler ya da şimdiden bu işte kendini geliştirenler, geliştirmek isteyenler, kendinizi geliştirmek için size büyük bir fırsat, bu fırsatı Adobe ücretsiz bir şekilde sunmuştur bunu değerlendirmeli ve harika işleri adım atmalısınız ve de atmaya hazır mısınız?

Özelliklerde yazılım ile kendini geliştiren kişiler Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax dillerinde programcılığını yapıyorsa gerçektende en doğru kararı vermiş ve kendilerine bu yazılımı dost edinmiş olacaklardır. Büyük işlere atılmadan önce bu yazılım sizin en iyi dostunuz olacaktır.

Üstelik kendinizi geliştireceğiniz bu zengin dil seçeneklerini dilediğiniz gibi kullanabilirken ayrıca işletim sisteminizin kullanıcı arayüzün de taşıyabilir yani masaüstünüze taşıyabilir böylede kullanabilirsiniz, hem ücretsiz hem de büyük kolaylık Adobe ile ayağınıza geldi geri tepmezsiniz herhalde, Adobe devinden harika bir yazılım daha, Adobe AIR 1.0.1 kendinizi geliştirin.

Adobe den çıkan bu harika fikir bir yazılıma dönüşmüştür, amaç ise programcılık konusunda emin adım atan kullanıcılarına Adobe yardım edecektir ve kendilerini geliştirme konusunda yanların da olacaktır, en iyi ve en seçkin programlama dillerini kullanan yazılım ile günümüz programcıları kesinlikle yabancılık yada kullanım zorluğu çekmeksizin bu yazılımı kolaylıkla kullanacaktır.

Yazılım ile programlar ile değil web siteleri ile de ilgili ayrıca yazılım ile web tasarımları ve zaten var olan web siteleri üzerinde yenilikler yapabilirsiniz, değişik düzenlemeler yapabilirsiniz. Daha birçok özellik ücretsiz olarak ayağınıza kadar Adobe devinin imzasıyla geldi daha ne istersiniz ki Adobe AIR 1.0.1 Gerçek bir Adobe yazılımı.

Yazılım işlerini gerçekleştirirken herhangi bir internet tarayıcısına ihtiyaç duymaz, ya da başka bir yazılım uygulama vb... şeyler kullanmadan sistemde işlerini tek başına da sürdürebilen bir yazılımdır. Yazılımı net ve öz bir şekilde açıklayacak olursak; yazılım bir çeşit yükleyicidir, yani yükleyici geliştirmecisidir. Adobe AIR 1.0.1 harika ve kullanıcı dostu bir yazılım...
Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış