Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

One-click CD/DVD Writer

One-click CD/DVD Writer

1.3

4.9 / 5 - 85 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Bu yazılım ile kolay bir şekilde istediğiniz her dosyayı CD/DVD'lerinize kopyalayabilirsiniz.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Bu yazılım ile kolay bir şekilde istediğiniz her dosyayı CD/DVD'lerinize kopyalayabilirsiniz. Yazılım sayesinde istenilen her dosya gerçektende aklınızdan geçen her dosyayı bu yazılım aracılığı ile CD ya da DVD'lerinize kolay bir şekilde aktarabilirsiniz. Her türlü dosya dedik bu her türlü doysa içerisindeki dosyalardan bazı önemli diyebileceğimiz dosyalar resim olsun, film olsun, ISO dosyalarınız olsun bu yazılım ile kolayca CD ve DVD'lerde yerini alacaktır.

Yazılım sadece CD ve DVD yakma işinden ziyade üzerlerinde işlem yapılan ve CD/DVD'lere aktarılan dosyalar üzerinde istenilen her türlü işlemi de kolayca yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Yazılım ile yapabileceğiniz bu özelliklerden bazıları, yazılım ile istediğiniz, dilediğiniz şekilde WAV, MP3, WMA ve OGG ses dosyalarınızı (formatlarını) birer Audio CD ve Audio CD'ler haline getir edebilirsiniz.

Yazılım birçok özelliği mevcuttur, en dikkat çeken özelliği ise kolaylığıdır, yazılımı isteyen her kullanıcı kolaylıkla hiç zorlanmadan kullanabilir, yazılımın adı bile kolaylığını ortaya koymaktadır. Tek tıklama ile bu yazılımda işlerinizi yerine getirebilirsiniz. One-click CD/DVD Writer 1.3 CD ve DVD işlerinde bundan sonra tek gereken yazılımınız olmaya aday bir yazılımdır, çünkü One-click CD/DVD Writer 1.3 ile tanıştık dan sonra başka bir yazılıma ihtiyacınız olmayacaktır.

Yazılım ile ayrıca oluşturulan ISO disklerden birer CD vd DVD oluşturuladabilir tabi ki gibi yazılımın temel amacı olan gene aynı kolaylık içerisinde gerçekleştirebilrisiniz bu işi. Yazılım ile sistemdeki CD/DVD'lere aktarılmayı bekleyen dosyaları yazılımın, farenin sağ menüsüne yerleşen menüsü ile halledebilirsiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış