Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Windows Live Mail Desktop

Windows Live Mail Desktop

12.0.1184

4.6 / 5 - 56 oy

E-Posta

>

Herkesin Outlook Express olarak hatırladığı e-posta aracı.


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

Herkesin Outlook Express olarak hatırladığı e-posta aracı. Öncelikle Outlook Express nedir ne işe yarar bilmeyenler için öğrenelim bilenler için ise tekrar bir hatırlayalım bakalım Outlook Express nedir ne işe yarıyor ve kimler kullanıyor.

Outlook Express:
Ücretli - ücretsiz olarak piyasada karşımıza çıkabilecek, mail servis sağlayıcısı birimlerin kullanıcılarına sundukları mail kullanıcı arayüzü ya da hosting firmalarının sunduğu veya kendi kişisel kullanım hakkına sahip olduğumuz web tabanlı sunucularımızın sunduğu webmail arayüzleri dışında Microsoft'un hazırladığı daha kolay ve hızlı mail alıp verebildiğimiz ayrıca haber gruplarına bağlanmamıza yardımcı olan bir yazılımdır. Evet bu yazılım Microsoftun büyük yazılımlarından birisidir vede hemen hemen her bilgisayarda olması gereken bir yazılımdır Outlook Express.

Outlook Express hakkında biraz daha bilgi edinecek olursak, diğerlerine yani kendi dalındaki diğer yazılımlara göre çok avantajlıdır çok daha kullanışlı ve daha çok özelliklere sahip Microsoft kalitesine sahip bir yazılımdır. Yazılım hakkında örnek verecek olursak; Size yeni bir mail geldiğinde uyarır mailleri dilediğiniz şekilde hafızada tutar mailin ulaşıp ulaşmadığını kesin bir şekilde size bildirebildiren harika bir yazılımdır.

Ve işte bunun gibi daha birçok özelliği vardır. Ancak Büyük çoğunlukta kişisel kullanıcıların tercihi olduğu için günümüzde hala tam olarak büyük bir ilgiye büyük bir kullanıcı parçasına ulaşamadı. Yani yazılım büyük bir kullanıcı sahibi değildir, yani pek fazla Outlook Express kullanan kullanıcıya rastlamak mümkün değil.

Sıra geldi yeni yazılımımızı tanıtmaya Windows Live Mail Desktop 12.0.1184 Outlook Express'in yeni adı. Microsoft tutmayan Outlook Express'in adını ve özelliklerini değiştirerek piyasaya yepyeni ve büyük bir kullanıcı ilgisine sahip olmasını beklediği bir yazılım ile karşınızda. Aslında yazılım Outlook Express'e nazaran daha çok kullanılacak gibi duruyor en azından şimdilik öyle.

Yazılım ile birçok bedava mail hesabına kolayca ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz, bunlardan bazıları AOL, G-mail gibi ve de daha birçok ücretsiz mail hesaplarıdır. Herkes microsoftun yeni mail sunucusu ile tanışsın sizde kullanın inanın Outlook Express'den daha da çok memnun kalacağınız bir yazılım olacaktır.

Genel Özellikleri:
- MSN Space'ten anında yazı aktarabilme
- MSN Messenger ile entegre çalışma
- Fotoğraf kartı hazırlama ve daha bir çok özellik mevcut.
- Birden fazla e-posta hesabına anında ve hızlı erişim
- Aynı anda RSS, haber ve tartışma grubuna erişim.
- 2 GB Windows Live Mail alanı
- Otomatik adres tamamlamaBunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış