Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Partition Resizer

Partition Resizer

1.3.4

4.9 / 5 - 61 oy

Boot & Disk Yönetimi

>

Sabit diskinizi bu harika ücretsiz yazılım ile baştan boyutlandırın.


Program İndir > Sistem Araçları > Boot & Disk Yönetimi

Sabit diskinizi bu harika ücretsiz yazılım ile baştan boyutlandırın. Yazılım tam bir sabit disk yazılımıdır, üstelik boyutu da oldukça küçüktür, boyutu istenilen her şeye sığabilecek boyuttadır. Yani istediğiniz her aygıtta taşıyabilirsiniz, yazılım sayesinde şuanki sabit diskinizi yeniden boyutlandırabilirsiniz. Ancak yazılım sayesinde başka hiçbir şey üstünde boyutlandırma yapamazsınız, sadece ve sadece sabit diskleriniz üzerinde etkili olabilecek bir yazılımdır.

Yazılım gerçektende disklerinde yeniden boyutlandırma işlerinde kullanacak kişiler için en iyi yazılım olarak gösteriliyor, yani isteyen her kullanıcı hard diskini istediği şekilde yeniden boyutlandırabilir, örnek C yerel diskinizde fazla boş alan var, ancak D yerel diskinizde durum aynı değil, işte C yerel diskinizdeki boş alandan istediğiniz boyutu D yerel diskinize bu harika yazılım ile kolayca aktarabilirsiniz.

Yazılım sadece yeniden boyut verebilir istediğiniz diskinize, yani yeni bir disk oluşturmaz. Ve ayrıca her kullanıcı kullanabilir dedik ancak kullanılırken biraz dikkat edilmesi gereken hususları da vardır yazılım, yani dikkatsiz bir şekilde kullanılması sonucunda istenmedik sonuçlar doğurabilir yazılım sabit diskinizde.

Yazılım şuan ki sürümü ücretsiz, çünkü bu sürümü piyasaya deney amaçlı sunuldu, yani beğenilecek mi? şeklinde bir düşünce, aslında daha da özen gösterilse ve daha da özellikleri geliştirilse daha kullanışlı ve pratik bir yazılım ortaya çıkabilir. Bilindiği gibi bu konuda en iyi yazılım Partition Magic yazılımıdır ancak Partition Resizer 1.3.4 ücretsiz ve inanılmaz küçük boyutu ile en iyi olma yolunda ilerleyişini devam ettiriyor.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış