Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Mail Password

Mail Password

4.0.282

4.3 / 5 - 29 oy

E-Posta

>

POP3 hesaplı mail adresinizin unutulan şifresini geri kazanmış için tasarlanmış bir yazılımdır.


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

POP3 hesaplı mail adresinizin unutulan şifresini geri kazanmış için tasarlanmış bir yazılımdır. Yazılım sayesinde şifresini unuttuğunuz ve bir türlü şifresini hatırlayamadığınızdan dolayı erişim sağlayamadığınız POP3 şifre koyulmuş mail hesaplarınızın şifresini kırmanız için yani geri kazanmanız için tasarlanmış bir yazılımdır, ve gerçekten de çok kullanılan bir uygulamadır, yani yazılıma inanılmaz büyük bir talep vardır, yazılım işini iyi yapışı ve doğru kullanılması sonucu mail hesaplarının şifrelerinin kırılması da bu büyük ilginin baş sebeplerin dendir.

Yazılım POP3 mail hesaplarının kullanıcı adı, e-posta adı ve şifresini bulabilmede bir numara denilebilecek bir yazılımdır, bu durumlarda en çok ihtiyaç duyulan bir yazılımdır, bu olay bu durum hesaplarınızın uzun süre kullanılmaması ve şifresinin yedeklenmeyerek unutulması bu herkesin başına gelmiştir belki de, işte bu yazılım kayıp bütün şifreleri kolay adımlar izleyerek ve de bu adımları doğru uygulamanız sonucunda şifrenizi geri kazanabilirsiniz.

Nerdeyse hemen hemen bütün mail yazılımları, e-posta yazılımları giriş yapılan bütün hesapları ve kullanıcı şifrelerini aklında tutar kısa bir süreliğine olmasına rağmen işinize yarayacak bir durum haline geliyor bu ve bu sayede sistemde tutulan kullanıcı bilgileri işe yarar nasıl mı? Bir e-posta geldiğinde bunu sizin yerinize sisteme girerek POP3 sayesinde size iletir. İşte bu sayede de sistem şifrenizi sisteminize çerez olarak kaydeder ve her zaman kullanıcı girişi yapmamanıza olanak sağlar.

Bu çerez dosyaları sayesinde bu yazılım sizin kaybedilen şifrelerinizi geri getirebilmektedir, ve nu konuda da az öncede dediğimiz gibi en çok kullanılan yazılımların başın da gelir hatta en çok kullanılan yazılımlardan birisidir. Yazılım başka bir bilgisayarın bilgilerini size sunmaz sadece kendi bilgisayarınızdaki bilgileri size sunmaktadır. Eğer böyle bir durum olsaydı bilgisayar korsanları yani hacker lar bunu kötü bir amaçla kullanabilirdi. Yazılım Hotmail, yahoo vs. gibi maillerin şifrelerini kurtarmazBunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. kımo yolladı.   02-06-2008 08:55  

bu ne ya anlamadım