Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ePrompter

ePrompter

2.0 SR112

4.5 / 5 - 79 oy

E-Posta

>

Birçok e-posta hesabını bu kullanışlı ve dünya da kalitesini kanıtlamış olan yazılımla kontrol edin.


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

Birçok e-posta hesabını bu kullanışlı ve dünya da kalitesini kanıtlamış olan yazılımla kontrol edin. Yazılım gerçektende başarılı ve dünyada da oldukça kullanılan ve de beğeni ile kullanılan bir yazılımdır. Peki, bu yazılım ne işe mi yarar? Yazılım elinizde bulunan sahip olduğunuz birçok farklı adres uzantılarındaki e-posta hesaplarınızı kolayca bir çatı altına toplamanızı ve bunları kontrol etmenizi sağlar.

Yazılım, en fazla 16 tane mesajı periyodik aralıklarla kontrol ediyor gerçektende işini çok iyi yapıyor üstelik yeni mesajlar geldikçe de sizi uyarabilen profesyonel bir e-posta kontrol aracıdır. Zaten yazılım bu üstün gücünü ve bu piyasadaki kalitesini dünyaya kanıtlamış bir yazılımdır, yazılımı dünya çapın da birçok kullanıcı beğeni ile kullanmaktadır...

Yazılım sayesinde internette e-postalarınızı kontrol etmek için daha az zaman harcamış olacaksınız. Bildiğiniz gibi birden fazla e-posta hesabını kontrol etmek çok zordur, kimse bu tempoya dayanamaz, bunun için başarılı bir e-posta kontrol yazılıma ihtiyaç duyarsınız, hele birde bu e-posta hesaplarınız farklı uzantılardaysa işiniz oldukça zordur. Ancak böyle harika bir yazılım sayesinde işiniz en azından yarı yarıya azalacak ve rahatlayacaksınızdır.

Yazılım ile istediğiniz hesabınızdaki istediğiniz gelen veya giden e-postaya anında müdahale sağlayabilirsiniz. Peki bu yazılım hangi e-posta servislerini desteklemektedir. Yazılım; AIM, AOL, Gmail, Hotmail, Yahoo, Earthlink, Excite, Juno, Lycos, Mail.com, Mindspring, MSN, MyWay, Netscape, Rediffmail gibi e-posta servis sağlayıcılarını rahatlıkla kontrol etmektedir.

Yeni KlasöR Editörünün Yorumu (IV™):
Aslında yazılımı size yukarıda çok net bir şekilde anlattım yani fazla söze gerek duymuyorum, birden fazla farklı servislerde hesabınız varsa ve bunları kontrol etmekte zorlanıyorsanız bu harika ücretsiz yazılımdan kesinlikle faydalanmalısınız, inanın internetteki işleriniz hızlı bir şekilde ilerleyecektir.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış