Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

POPFile

POPFile

1.0.0

4.8 / 5 - 25 oy

E-Posta

>

Mail'leriniz için gerekli ve de oldukçada başarılı bir spam filtresidir


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

Mail'leriniz için gerekli ve de oldukçada başarılı bir spam filtresidir. Yazılım sayesinde mailleri asla spam yüklü bir şekilde almazsınız, çünkü tetikte olan bu yazılım sayesinde en küçük bir spam dair filtreden asla alınmaz, bu harika sağlam kale gibi filtreden geçmesi imkansızdır, yazılım onu elinden sonunda yakalayıp etkisiz hale getirecektir, eğer bunu yapmazsa yani etkisiz hale getirmezse en azından spamı filtrede bekletir ve dışarı atar.

Yazılım sayesinde mail kutunuza gelen mailleri spamlı yada temiz diye ikiye ayırabilirsiniz bu sayede güvenliğinizi de bir ölçüde sağlamış olursunuz. Yazılım ile kullandığınız şuan ki var olan mailiniz eğer güvenli değil güvenlik açıkları var ve sürekli spam mail alıyor ise POPFile programını kullanabilir; spamlar dan kurtulabilirsiniz. Programın en büyük özelliği ücretsiz, ödüllü ve ara yüz olarak oldukça sade olmasıdır. Bu sayede de kullanıcısını büyük ölçüde memnun bırakan ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı kazanan bir yazılımdır.

Sade ve şık tasarımı ile sizi adeta kendine bağlayacak ve sizi büyüleyecek bir yazılımdır. Bu yazılım spamlar konusunda oldukça dikkatli ve işini iyi bilen oldukça başarılı bir yazılımdır. Diğer rakipleri ile karşılaştıracak olursak, daha doğrusu diğer üstün ve kaliteli rakipleri ile karşılaştıracak olursak onlara yaklaşan ve bu konuda bende varım diyen başarılı bir yazılım olarak gözümüze çarpan bir yazılımdır.

Peki yazılım hangi mail hesaplarını desteklemektedir, popüler ve günümüzde ne çok kullanılan ve güvenlik açıkları sürekli aranan ve çok fazla spam alabilen mail adreslerini desteklemektedir, bunlar; gmail, yahoo, msn, hotmail gibi mail adresleridir. Eğer bu mail adreslerinden birisini kullanıyor iseniz bu yazılıma pek ihtiyacınız kalmıyor. Çünkü bu mail adresleri kendinden başarılı birer spam filtresine sahiptir. POPFile daha çok popüler olmayan ama kullandığınız mail adreslerinde işinize yaramaktadır. Ancak dilerseniz bu hesaplarda da kullanabileceğiniz bir yazılımdır.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış