Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Aid4Mail

Aid4Mail

1.985

4.4 / 5 - 27 oy

E-Posta

>

Posta göndermek, posta almak ve posta görüntülemek için kullanışlı bir yazılımdır.


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

Posta göndermek, posta almak ve posta görüntülemek için kullanışlı bir yazılımdır. Yazılım sayesinde posta ile ilgili bütün işleriniz inanılmaz bir şekilde kolaylaşacaktır. Yazılım sayesinde neler mi yaparsınız peki? Yazılım sayesinde posta gönderebilirsiniz, posta görüntüleyebilirsiniz ve de bunun için postalarınızı internetten çıkartabilir ve bu mesajları çeşitli dosya formatlarda kaydetmenizi sağlayacak bir yazılımdır.

Yazılım ile sadece bu kadarı ile yetinmeyin isterseniz, yazılım sadece bu işlemleri gerçekleştirmiyor! Yazılım aynı zamanda e-posta klasörlerinizi de yönetmenize olanak sağlamaktadır. Peki, e-posta klasörlerinizi yönetmekten kastedilen şey nedir? Yazılımda posta klasörlerinizi ve size postalanan ek dosyaları yönetebileceğiniz ve arşivleyebileceğiniz bazı ek araçlarda vardır, işte bunlarla e-posta klasörlerinin yönetimini sağlayabilirsiniz. Ayrıca yazılım ile çoklu postada gönderebilirsiniz, yazılım ile aynı anda 20 ve üzeri kişiye posta yollayabilirsiniz.

Yazılım bir çeşit Microsoft Outlook görevi de görmektedir. Yani onun gibi Microsoft Outlook gibi gelen postalardaki arka plan resmini, sayfadaki resmi ve ek dosyaları kolaylıkla size gösterebilen bir yazılımdır. Ve yazılımın size harika bir özelliğinden daha bahsetmek istiyoruz, yazılım sayesinde e-posta adresinizde bulunan kişilerin listesini ayrıntılı bir şekilde dosya halinde kayıt edebilirsiniz...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış