Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Access Boss

Access Boss

3.1.0.275

4.6 / 5 - 68 oy

Keylogger & İzleme

>

Ağ kurduğunuz her yerde kullanabileceğiniz başarılı bir ağ izleme yazılımıdır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

Ağ kurduğunuz her yerde kullanabileceğiniz başarılı bir ağ izleme yazılımıdır. Yazılım ile herhangi bir bölgeye ya da yere kurduğunuz ağ merkezini yani yerel ağ merkezini bu yazılım sayesinde kolaylıkla izleyebilirsiniz, böylece izlediğiniz kişilerin neler yaptığını da kolaylıkla öğrenmiş olursunuz. Bu izleyeceğiniz kişiler iş yerinde çalışanlarınız olabilir okulda öğrencileriniz olabilir.

Yazılım ile izleme konusunda gereken bütün her şeyi bu yazılımla tek bir tıklama ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım size sunduğu birçok izleme alternatifi ve izlemeye alacağınız mekân seçenekleri yazılımın bünyesinde oldukça fazladır bu sayede yazılımı kuracak yeri aramak için zaman kaybetmeyeceksiniz, yani yerel ağ merkezine sahip iseniz bu harika yazılımı o yerel ağ merkezinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Yazılım ile bir öğretmenseniz yazılımdan büyük bir şekilde fayda göreceksiniz demektir. Öğrencilerinize bilgisayarlarında ders görmeleri amacı ile bilgisayarda çalışmalarına izin verdiniz ancak sadece ders çalışmalarını istiyorsunuz, oyun oynayanları internette gezenleri görmekte zorlanıyorsunuz bu yazılımla yerel ağ üzerindeki istediğiniz herhangi bir bilgisayara bağlanabilirsiniz ve anında müdahale edebilirsiniz.

Genel Özellikleri:
- Şifre korumalı bir sisteme sahiptir.
- Access Boss güvenlik şifreleri bilinmediği sürece kimsenin anabilgisayara ulaşması mümkün olmayan bir güvenlik korumasına sahiptir.
- Kolay kontrol edilebilen bir arayüze sahip.
- Ağınızda bulunan tüm bilgisayarlara kullanım limitleri girebilirsiniz.
- Ağınızda bulunan tüm bilgisayarlara olan kullanıcı girişlerini engelleyebilir sadece belirli kullanıcıların girmesine olanak tanıyabilirsiniz.
- Kullanıcı süreleri sona erdiğinde oturumun tamamen kapanmasını sağlayabilirsiniz.
- Kullanıcıya sürekli olarak ya da belirli sıklıklarla hatırlatmalar veya notlar gönderebilirsiniz.
- Kullanıcıların hareketlerini tamamen kaydedebilirsiniz.
- Kullanıcıların hareketleri hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. Ömer16 yolladı.   10-11-2013 19:02  

bakalım