Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

AVS Disc Creator

AVS Disc Creator

3.8.1.28

4.2 / 5 - 25 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

CD ve DVD disklerinizi kullanarak birbirinden harika birbirinden güzel medya diskleri oluşturabilirsiniz, hızlı ve kolayca.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

CD ve DVD disklerinizi kullanarak birbirinden harika birbirinden güzel medya diskleri oluşturabilirsiniz, hızlı ve kolayca. Yazılım size bu imkânı bu kolaylığı ve üstün başarısı ile sunmaktadır, yazılımın içinde bulunan ara yüzü var olan ara yüzü gerçektende hiçbir kullanıcıyı zorlamayacak bir cinstendir, yazılımın ara yüzü çok kolay ve anlaşılır basit bir ara yüzdür, bunun her bilgisayar kullanıcısı yazılımı rahatlıkla kullanabilecektir.

CD ve DVD'lerinizi bu işler için kullanmanız ilk duyuşta yani yeni bir bilgisayar kullanıcısıysanız bir CD veya DVD'yi medya diski haline getirmek zor olabilir, piyasada birçok kullanımı zor yazılım varken bu hiçte mümkün olmayacak bir durum söz konusu değildir, bu yüzden sizin için kolay ve birçok özelliği ile disk kopyalama işlerinizi kolaylaştıracak bir yazılımdır.

Yazılımın içinde barındırdığı özellikler ise; CD-R/RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD/DL, disk biçimlerini destekler, CD ve DVD disklere veri yazma, silme, yeniden adlandırma, kopyalama özelliği, CD ve DVD diskleri hızlı yazma özelliği, Multisession desteği, CD ve DVD disklere boş alana yeniden veri ekleme ve silme özelliği, IDE, SATA, SCSI, USB, Firewire desteği, ISO, ISO2, Joliet desteği, Blu-ray 25-50 GB disklere kayıt desteği, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca dil desteği ve daha birçok özellik bu yazılımda.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış