Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Calypso Mail

Calypso Mail

3.3

4.2 / 5 - 86 oy

E-Posta

>

Outlook Express mail programından sıkılan kullanıcılar: bu harika ve Outlook Express'e alternatif olabilecek yazılıma sisteminizde yer açın.


Program İndir > İnternet & İletişim > E-Posta

Outlook Express mail programından sıkılan kullanıcılar: bu harika ve Outlook Express'e alternatif olabilecek yazılıma sisteminizde yer açın. Bilindiğiniz gibi Windows işletim sistemini bilgisayarınıza ilk kurduğunuzda daha doğrusu bilgisayarına Windows işletim sistemi kuran her kullanıcıyı mail programı olarak bekleyen ve gerçektende başarılı ama her kullanıcının kullanamayacağı zorluk da bir yazılım olan Outlook Express yazılımına alternatif bir yazılımdır.

Peki nedir Outlook Express ne iş görür ne işe yarar bakalım;
Outlook Express ücretli - ücretsiz mail servis sağlayıcısı birimlerin sundukları mail ara yüzü ya da hosting firmalarının sunduğu ve/veya kendi kişisel kullanım hakkına sahip olduğumuz web tabanlı sunucularımızın sunduğu web mail ara yüzleri dışında Microsoft'un hazırladığı daha kolay ve hızlı mail alıp verebildiğimiz ayrıca haber gruplarına bağlanmamıza yardımcı olan bir yazılımdır.

Diğerlerine göre çok avantajlıdır. Örneğin Size yeni bir mail geldiğinde uyarması mailleri dilediğiniz şekilde hafızada tutması Mailin ulaşıp ulaşmadığını kesin bir şekilde size bildirebilmesi ve bunun gibi rahat bir ara yüz. Ancak Büyük çoğunlukta kişisel kullanıcıların tercihi olduğu için günümüzde hala tam olarak büyük bir kitleye ulaşamadı.

Evet işte Outlook Express'i tanıdınız bilmeyenler. Ve bilen bilmeyen herkese göre bir alternatif Calypso Mail kolay ara yüz başarılı sonuç bu yazılımı seveceksinizdir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış