Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Proactive Security Auditor

Proactive Security Auditor

1.1.2

4.8 / 5 - 37 oy

Dosya & Dizin Yönetimi

>

Sisteminizde bulunan bütün yazılımların güncellenebilen bütün yazılımların güncelleme işlerini ele alan başarılı bir yazılımdır.


Program İndir > Sistem Araçları > Dosya & Dizin Yönetimi

Sisteminizde bulunan bütün yazılımların güncellenebilen bütün yazılımların güncelleme işlerini ele alan başarılı bir yazılımdır. Yazılım sayesinde sisteminizde yüklü olan ve güncelleştirmesi olan otomatik bir güncelleştirmesi olan bir yazılımın güncelleme konusundaki bütün işlemlerini ele alan ve sadece kendi isteğine göre işleyen bir yazılımdır. Yazılım ile güncelleştirmelerin güncellenme isteyen yazılımların güncelleştirmelerini indirmelerini takip edebilir ve müdahalede bulunabilirsiniz.

Yazılım sisteminizdeki daha çok güvenlik ve sistem yazılımlarının güncelleştirmelerini dikkate alan bir yazılımdır. Yazılım bu güvenlik ve sistem araçlarının güncelleştirmelerini de üstlenir, yazılım internet üzerinden gerçekleşecek olan güncellemeyi takip eder, bu güncelleştirme işi bitene kadar bu işe devam eder. Yazılım internetten inen güncelleşme yamalarını ve araçlarını kontrol eder, eğer eksik bir dosya varsa o eksiği yazılım kendi tamamlar.

Gerçektende başarılı ve birçok işinizi kolaylaştıracak bir yazılımdır ve de birçok olası hatanızın sorunlarınızın önüne geçmenizi sağlayacak bir yazılımdır. Örneğin güncelleştirme sırasında çalışmaz bir hal alan yazılımın eksiğini bulur ve o yazılımın tekrardan çalışmasını sağlar, yazılım Microsoft yazılımlarının da güncelleştirmelerini takip eder ve eksikleri Microsoft'un resmi sitesinden tamamlar.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış