Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Frigate Professional

Frigate Professional

3.35

4.6 / 5 - 28 oy

Dosya & Dizin Yönetimi

>

Harika bir yönetici, sisteminizde yep yeni bir hüküm başlayacak inanın bu profesyonel yönetime hayran kalacaksınız.


Program İndir > Sistem Araçları > Dosya & Dizin Yönetimi

Harika bir yönetici, sisteminizde yep yeni bir hüküm başlayacak inanın bu profesyonel yönetime hayran kalacaksınız. Yazılım profesyonel sürümü ile karşınızda, gerçektende bütün yapılacak övgüleri sonuna kadar hak eden ve bu yapılan bayıla bayıla dile getirilen övgüleri hakkeden bir yazılımdır. Dosya ve dizin yönetiminde üstün özellikler ile aklınızı yerinde çalacak gerçek bir harikadır bu sanat eseri değerindeki yazılım. Standard ve profesyonel sürümleri ile karşınızda.

Evet, sizlere yazılımın ne olduğu hakkında bilgi verdik ancak daha ayrıntılı bir bilgi almak isteyenler için başlayalım anlatımımıza. Yazılım bir dosya ve dizin yönetimi kategorisinde yer alacak dosya yönetim yazılımıdır. Yazılım dosyalarınızı en iyi şekilde yönetmek amacıyla hazırlanmış bir yazılımdır. Yazılım sayesinde dosyalarınızı derken gerçektende ciddiyiz yazılım sayesinde bilgisayarınıza bulunan hemen hemen bütün dosyaları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Yazılımın size bunu tanıyan başarılı bir yazılımdır.

Bilindiği gibi her Windows işletim sisteminde bir Windows gezgini bulunur ve bu bazen her kullanıcıya göre yani bazı kullanıcılara göre (bu kullanıcılar genellikle profesyonel kullanıcılardır) yetersiz ve güçsüz olarak görünüyor ve böyle kalıyor. Yazılımda Dosya yöneticisi, Arşiv oluşturma, Yazı editörü, İmaj editörü, RTF editörü, Not editörü, MP3 yöneticisi gibi araçlar bulunuyor.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış