Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

iNet Protector

iNet Protector

3.41

4.4 / 5 - 57 oy

Keylogger & İzleme

>

İnternet erişimlerinizi kontrole almak için kendi dalında dünyanın en iyi yazılımı ile tanışın.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

İnternet erişimlerinizi kontrole almak için kendi dalında dünyanın en iyi yazılımı ile tanışın. Bu yazılımı size önce özelikleri ile anlatalım; Belirlenmiş zamanlarda otomatik olarak internet erişimini kısıtlayabilirsiniz, İnternet bağlantısına parola koruması uygulayabilirsiniz, İstediğinizde interneti etkinleştirebilir ve etkisiz kılabilirsiniz, Belirlenmiş zaman aralıkları için internet erişimine izin verebilirsiniz, E-posta gibi sadece belirlenmiş servislere veya programlara izin verebilirsiniz, Sadece belirlenmiş web sitelerine izin verebilirsiniz, Seçtiğiniz web sitelerini engelleyebilirsiniz, Günlük internet kullanım limitlerini görebilirsiniz, Aşırı internet kullanımından çocuklarınızı koruyabilirsiniz. (Ebeveynler için), İş yerinde çevrimiçi eğlenceden personellerinizi koruyabilirsiniz...

Parola koruma yazılımlarının en iyisi, dünyanın en iyi parola koruma yazılımıdır. Adındanda anlayacağınız üzere program bir şifreleme ve koruma yazılımıdır. Program özel şifrelemeler yapar ve kişsel bilgilerinizin başkalarına erişimini engeller sizenden başka kimse bilgilere ulşamaz.
Ayrıca program bir antivirüs programı özelliği görür vede birçok antivirüs yazılımının yapamadığı işleri tek başına gerçekleştirir. Bazı spyware ve trojanlar ssiteminizdeki öenmli bilgileri çalmaya kalkışır, ama bu harika program ile asla hiçbit trojan yada casus yazılım bilgilerinize erişemez program hepsini engeller.

Öenmli birçok bilginizi bilgisayarınızda taşıyorsanız programı kesinlikle denemeniz önerilir program casusların ssiteminizdeki bilgilerin çalınmasını engeller ve hepsini geri savurur. Çalınmaya kalkışılan bir bilgiyi hemen size bildirir ve anında müdahale yapmanızı sağlar.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış