Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Sentinel Basic Edition

Sentinel Basic Edition

2.2.0

4.4 / 5 - 69 oy

Keylogger & İzleme

>

Sistem yönetimi ve olğansütü bir sistem takibi.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

Muhteşem ve de bir o kadarda işe yarayan birçok özellik ile donatılmış olağanüstü bir yazılımdır. Bu harika program için üreticisi ful sistem takip programı. Artık Windows'un kontrolü elinizde Sentinel'in kamerası ile monitör görüntüleri belli aralıklarla kayıt edilir. Tam ekran ya da aktif ekran fotoğraflarını çeker, bilgisayarın açılış ve kapanışlarını takip eder, dosya ve klasörleri (açılan, değiştirilen, oluşturulan, silinenleri takip eder), programları, web sitelerini, klavye takibi ve takip edilenleri raporlar. Ayrıca daha sonra tekrar izleyebilmek amacıyla güvenli bir alana depolama imkânı da sunan komple bir sistem takip programıdır diyor.

Ve evet gerçektende üreticinin bu açıklaması yazılımı tamamı ile tamamlayan bir açıklama olmuştur, yazılımın sistem için elinden geleni yapacağından hiç ama hiç şüpheniz olmasın. Yazılımın size sunduğu birçok yenilik yani kendi alanındaki yazılımlara göre onlardan daha başarılı yeni özellikler ve yenilikleri bu harika programda keşfedeceksiniz... Kesinlikle sadece bir sistem bakım/onarım yazılımı olmayan bu program ile sistem bakım/onarım kadar en az takip etme işlemlerini de yapacaksınız.

İşte takip konusundaki yeteneklerinden bazılarını sizlerle paylaşalım; yazılım Dosya ve klasörler takibi konusunda yani bu konudaki birçok programa göre kat kat üstün ve başarılı bir yazılımdır. Yazılımın takip konusunda bir diğer özelliği de Klavye Takibi, evet daha önce duymuşsunuzdur klavyede basılan tuşları takip eden yazılımları işte bu harika programda klavye üzerinde kullanılan bütün tuşları takip eder ve zararlı kodları da bu takipten öğrenebilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış