Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Private Cleaner ESS

Private Cleaner ESS

3.2

4.1 / 5 - 45 oy

Keylogger & İzleme

>

Windows işletim sisteminin gerisinde bıraktığı izleri bu yazılım ile profesyonelce temizleyebilirsiniz.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Keylogger & İzleme

İnternet tarayıcınızın ve işletim sisteminiz olan Windows'un sistemde bıraktığı gereksiz izlerden bir çırpıda kurtulabilirsiniz. Biliyor musunuz? İnternet tarayıcınız gezdiği sayfalara ait yada başka şeylere ait bilgileri sistemin bir köşesinde sürekli tutar ve bundan sizin haberiniz olmaz. Tarayıcınız her bir yeni sayfa için yeni bir bilgi bırakır sistemde, ancak bunlardan sizin haberiniz olamaz. Hatta bazen bunlar sisteme zarar bile verebilir ve de gereksiz boş yere uzun zaman temizlenmediği sürece ciddi bir yer kaybına da neden olabilir.
Bundan kurtulmak istemez misiniz?

Windows işletim sisteminin gerisinde bıraktığı izleri bu yazılım ile profesyonelce temizleyebilirsiniz. İşletim sisteminiz Windows'un bıraktığı izlerde vardır. Bunlardan en önemlileri de windows işletim sisteminin kalbi olarak kabul edilen kayıt defteridir, Windows işletim sisteminiz bu kayıt defterinde her yazılıma dair birçok kayıt geçer ve bazen bu silinen yazılımların kayıt giderleri halen kayıt defterinde saklı tutulur bu tamamen gereksiz ve boşa bir yer kaybıdır ve de sisteme zarar verebilmek için büyük bir sebeptir.

Windows'daki bu iz bırakma işlemi siz sistemde olmasanız da olmasanız da devam eder. Bunlardan kurtulmak için birçok yazılım var, internet tarayıcısının bıraktığı izleri temizleyen bir yazılım, windows işletim sisteminizin kayıt defterini ve diğer izlerini temizleyen ayrı bir yazılım vardır, ama bunların ikisini de aynı anda yapabilecek bir yazılım vardır ancak karşımıza zor çıkar. İşte Track Eraser Pro 5.0 bu zor çıkan yazılımlardan birisidir.

Peki yazılım hakkında biraz ayrıntıya ne dersiniz? Yazılı genel olarak neleri siliyor, temizliyor bir bakalım, Yazılım bellek (the cashes), çerezler (cookies), tarihçe (history), yazılan adresler (typed URLs), otomatik tamamlanan adres çubuğu (autocomplete memory), index dosyası (index.dat), temp dosyası, çalıştırma, aç-kapa ve arama tarihçelerini, kurtarılan belgeleri bütün gereksiz bilgileri anında temizleyen ortadan kaldıran bir yazılımdır.

Sadece bu tür izleri internet tarayıcısı ile işletim sisteminiz Windows'mu bırakır sanıyorsunuz, tabiki de hayır daha birçok bildiğiniz yada bilmediğiniz 100 yazılım gerisinde iz bırakır ve sistemi boş yere doldurur. Bunlar içinde bir şeyler düşünmüş Track Eraser Pro 5.0, yazılımın

bağlantıyı göster (facebook ile) bağlantıyı göster (klasik üye girişi ile) sitesinden ulaşabileceğiniz yazılım eklentileri ile bu 100 yazılım listesinden istediğinizin eklentisini seçerek onların bıraktığı izlerden de kurtulabilirsiniz.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış