Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Defraggler (Dosya birleştirici)

Defraggler (Dosya birleştirici)

1.02.078 RC2

4.2 / 5 - 64 oy

Dosya & Dizin Yönetimi

>

CCleaner'ın üreticisi tarafından tasarlanan harika bir yazılım.


Program İndir > Sistem Araçları > Dosya & Dizin Yönetimi

CCleaner'ın üreticisi tarafından tasarlanan harika bir yazılım. Evet, CCleaner yazılımını bilmeyeniniz yoktur en azından öyle umuyoruz çünkü milyonlar tarafından kullanılan harika bir yazılımdır, tabi üreticisi de öyledir, işte o harika üreticiden harika bir yazılım daha Piriform Ltd. firması sizlere dosya birleştirme adı da kaliteyi sunuyor. Yazılımın en büyük avantajı seçtiğiniz dosyaları birleştirmesidir, hepsini değil özel olarak belirtilenleri birleştirir.

Evet, dosya birleştirmek diyip geçmeyin bunu yapabilen yazılım azdır, özelliklede tam yapan kusursuz ve harika yapabilen yazılım azdır, işte bu yazılım hepsinden daha iyi olmak ve adını bu alanda da duyurmak adına siz değerli kullanıcılarımız ile beraber, bu harika yazılımı Yeni KlasöR farkıyla deneyin kesinlikle memnun kalacağınız başarılı bir uygulamadır. Yazılımı tasarlayanlar her şeyi en ayrıntısına kadar düşünmüşler gerçektende öyle en ayrıntısına kadar... Bu yüzden istenilen kaliteye en kısa yoldan ulaşılmış diyebiliriz...

Yazılım ile, İstenilen dosyanın tamir edilmesi, kullanışlı ve taşınabilir, vista desteği, dosyaların saptanması, ücretsiz, işte bu özelliklere de sahip olacaksınız, üstün özellikleriyle de kendinden çok bahsettirecek bir yazılımdır, yazılım daha birçok farkı ve özelliği var bunları da sizler kullandıkça keşfedeceksinizdir.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış