Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Ashampoo BurnYa! DataDisc (CD/DVD/BD yazıcı)

Ashampoo BurnYa! DataDisc (CD/DVD/BD yazıcı)

2.60

4.2 / 5 - 26 oy

Cd & Dvd Kayıt

>

Kullanımı kolay çok basit işlemler sonucu CD yakabileceğiniz aynı zamanda da çok eğlenceli bir yazılımdır.


Program İndir > Sistem Araçları > Cd & Dvd Kayıt

Kullanımı kolay çok basit işlemler sonucu CD yakabileceğiniz aynı zamanda da çok eğlenceli bir yazılımdır. CD/DVD/BD yazma konusunda gerçekten de güveninizi sağlayacak başarılı bir yazılımdır, yazılım siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı en büyük faydalardan biriside büyük kolaylık ve eğlenceli bir kullanım kuşağıdır, yazılımın içeriğine bayılacaksınız.

Evet, yazılım size sağladığı büyük kolaylığı şimdi size anlatıyorum, işte yazılım kolaylığının ispatı; "Tek yapmanız gereken programı açtıktan sonra "Burn" menüsüne gelerek yazmak istediğiniz dosyaları seçmek ve "Burn" tuşuna basmak." bunu yaptıktan sonra CD veya DVD kopyalama yazdırma işleminiz devreye girmiş olacaktıri böylece siz CD veya DVD'nizin gelmesini bekleyin, bu boş zamanınızda TV izleyin yada birşeyler içebilirsiniz...

Yazılım ile sürükle/bırak sayesinde yazmak istediğiniz dosyaları kolayca ekleyebilirsiniz, 64 karaktere kadar dosya ismi destekler, yazma hızı ve diğer ayarlar otomatik olarak ayarlanabilir, dosya ve klasörleri CD, DVD ve Blu-ray(BD) disklere yazabilir, 1700'ün üstünde CD, DVD ve Blu-ray(BD) yazıcı desteklemektedir, gibi özelliklerede sahip olacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış