Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Vopt (Sabit disk birleştirme)

Vopt (Sabit disk birleştirme)

9.04

4.7 / 5 - 53 oy

Boot & Disk Yönetimi

>

Bölme, birleştirme ve onarma Sabit diskinize bu saydığımız işlerden birini uygulamak istiyor ancak her yazılıma da güvenmiyor musunuz? En kaliteli profesyonel bir araçmı arıyorsunuz, işte size harika bir yazılım bununla istenilen işin en iyisini yapacak..


Program İndir > Sistem Araçları > Boot & Disk Yönetimi

Bölme, birleştirme ve onarma Sabit diskinize bu saydığımız işlerden birini uygulamak istiyor ancak her yazılıma da güvenmiyor musunuz? En kaliteli profesyonel bir araçmı arıyorsunuz, işte size harika bir yazılım bununla istenilen işin en iyisini yapacaksınızdır.

Büyük bir özelliğinden bahsetmek istiyorum sevgili kullanıcılarımız, yazılım da kesinlikle kullanma sorunu çekmeyeceksiniz, yani bilgisayar kullanma seviyeniz ne olursa olsun bu yazılımı kolaylıkla kullanacaksınız, ametörseniz kolay kullanımın tadını çıkartın, profesyonelseniz harika bir programın kullanımının keyfini çıkartın.
Üstelik dil problemide yaşamazsınız çünkü tamamen Türkçe bir yazılımdır, kullanıcı dostu olduğu heryerden belli bir yazılımdır.

Yazılımın yeni sürümünde Macar dili için çeviri dosyası eklendi, bilinmeyen sürücüler için sürücü içindeki veri yolunun önceden tahmin edilen rutin arızası giderildi, iç denetetimdeki bazı hatalar giderildi, FAT32 boot sürücülerindeki sistem gösterim hatası giderildi, birleştirme programındaki kurulum hatası giderildi, bazı ufak hatalar giderildi gibi yenilikler ile karşılaşacaksınız.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış