Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ZipZag

ZipZag

1.80

4.6 / 5 - 47 oy

Dosya & Dizin Yönetimi

>

Hızlı Dosya Sıkıştırma


Program İndir > Sistem Araçları > Dosya & Dizin Yönetimi

ZipZag gelişmiş bir arşivleme, şifreleme ve dosya sıkıştırma programıdır.

ZipZag gelişmiş bir arşivleme programıdır. ZIP, 7ZIP, ACE, ARC, ARJ, BZ2, BZA, CAB, CPIO, CZIP, EAR, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, JAR, LHA, LZH, LZS, PAK, PK3, RAR, TAR, RPM, TAR.Z, TAZ, TZ, TAR.BZ2, TBZ, TB2, TBZ2, TAR.GZ, TGZ, WAD, WAR, WMZ, WSZ, Z, B64, UUE, XXE arşivlerini destekler.

Özellikleri:

Dosya çıkarma, ekleme, silme, sfx, unsfx, dönüştürme, grup ekleme, batch çıkarma, birleştirme, çalıştırma, yükleme, ayrılma, görüntüleme, test, virus tarama, onarma, bilinen şifreleri silme, kesmek, süre, mail, dosya listesi yazdırma, tx formatında dosya listesi çıkarma, csv ve htm dosyaları ve dahası...

ZipZag; dosyaları diğer uygulamalara sürükle-bırak desteğine sahiptir. Ayrıca dosyaları istediğiniz bir klasöre sürükleyerek çıkarabilirsiniz.

Sağ tuş kaynak menüsüyle, dosyaları sıkıştırabilir ya da sıkıştırılmış dosyalardan içeriği çıkarabilirsiniz. Birden fazla dosyayı bir kerede arşivleyebilir veya birden fazla arşivi bir kerede çıkartabilir.

Ayrıca; HTML, XML, DOC, XLS, BMP, ICO, JPG, TIFF, TGA, PNG, PCD, PSD, PSP, PCX ve daha pek çok formatı görüntüleme desteğine sahiptir.

ZipZag; Windows Explorer ile yapılabilecek tüm dosya işlevlerini yapmaya izin verir. Buna ek olarak da bir dosyayı bir daha asla geri döndürülemeyecek biçimde silmeyi destekler.

Limitler: 30 gün zaman sınırı.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış