Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus

6.0.316.0

4.6 / 5 - 64 oy

Antivirüs

>

Ödüllü Antivirüs Programı


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Antivirüs

ESET NOD32 Antivirus programı virüs, trojen ve diğer zararlı yazılımlara karşı saldırgan koruma sağlayan ve bilgisayar kaynaklarını en az seviyede kullanan bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 üreticileri tarafından sağlanan en önemli özelliklerden birisi <akıllı koruma> sistemidir. Akıllı koruma sistemiyle her seferinde bulunan zararlılar ve virüsler için kullanıcıyı açılır pencerelerle rahatsız etmez ve işini bölmez.

NOD32 ile gelen diğer bir önemli özellik ise zararlı yazılımlar tarafından antivirüs programının devre dışı bırakılması ihtimaline karşı <kendini koruma> sistemidir.

ESET çok kullanışlı bir arayüz sunar ve herkes tarafından kullanılması gereken özellikleri ana menüde bulunur. Diğer ayarlar ise başka bir menüyle erişilebilir. Akıllı tarama ve kişisel tarama özellikleri ile bilgisayarın tamamını ya da belli disk, klasör ya da dosya taraması yapabilmek mümkündür.

Özellikle ThreatSense teknolojisi sayesinde virüs, trojen, spy, solucan ve rootkit gibi zararlı yazılımları imzasıyla hem aktif olarak hem de heuristik olarak algılayan ve gerçekten başarılı bir antivirüs yazılımı. Bu sayede yeni çıkan bir virüs için güncelleme gelmemiş de olsa bu yazılımın zararlı olduğunu önemli bir oranda belirleyebilen bir programdır.

Nod32 Antivirüs dünyada 5 yıl boyunca dalında birincilik almış bir antivirüs programıdır.Kullanımı çok kolay: Kurun ve unutun...Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. gokhan01 yolladı.   04-07-2009 05:08  

arkadaslar lısans lı deyıl bu heralde demı lısansını versenız ıyı olur valahı saolun paylasım ıcın


2. godfathercı yolladı.   19-08-2009 22:04  

Bunu Tam Sürüme Nası Yükseltiyos


3. alemci yolladı.   02-01-2013 21:00  

crack bu sitede yasak arkadaşlar