Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

USB Disk Temizleyici

USB Disk Temizleyici

6.2.0.30

4.4 / 5 - 44 oy

Antivirüs

>

USB Virüs Temizleme Programı


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Antivirüs

USB belleklere yerleşen virüs, trojen gibi zararlı yazılımları temizlemek için üretilmiş bir program.

USB belleklerinizi zararlı yazılımlardan koruyacak olan üstün bir yazılımdır. Yazılım sisteminizden ya da başka bir sistemden USB belleğinize bulaşacak ve bulaşmak isteyen virüsleri tanır ve tam zamanında müdahale ederek asla bulaşmasına izin vermez. Bu yazılım USB belleğinizde bir nevi Anti-Virüs yazılımı görevi gören bir usb güvenlik yazılımdır.

Bilindiği gibi USB bellekler çok hassastırlar, bilgisayara takılan bir USB belleğe veri alışverişinde eğer o sistemde virüs varsa bu veri alışverişinde belleğinizin virüs kapması çok kolay olacaktır. USB bellekler hacker ve zararlı yazılım yazan kişilerin çok sevdiği bir aygıttır. Hem beleğinizin içindeki verilerin de zarar görmesini istemiyor hem de belleğinizde bulunan virüsten de kurtulmak istiyorsanız bu yazılım tam size göre.

Yazılımın boyutu da oldukça küçüktür. Hem USB belleğinizi inanılmaz şekilde korur ve üstelik de çok iyi bir Anti-Virüs görevini görür. USB belleğinizde çalışan kullanışlı ve oldukça da başarılı bir yazılımdır. Sadece bu özellik ile yetinmeyen yazılımın diğer özelliklerine de bir göz atalım...

Yazılım sayesinde sadece zararlı yazılımlardan korunmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda USB belleğinizi bilgisayarınızda ilk taktığınız anda karşınıza gelen "Yeni Donanım Bulundu" uyarısını da ortadan kaldırıyor. Bu sayede herhangi bir donanım hatası ile karşılaşmış olmuyorsunuz, kullanışlı ve her USB bellek kullanan kullanıcıda olması gereken bir yazılımdır.

Yazılıma herkes şu sloganı uygun görüyor. Dünyanın en küçük ve en hızlı usb disk virüsü temizleyicisi gerçekten de harika bir yazılımdır.


Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış