Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Angel Writer

Angel Writer

3.1 build 380

4.6 / 5 - 43 oy

Metin Editörleri

>

Yazı düzenlemede ücretsiz bir yazılımdan yardım almak istermisiniz?


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Yazı düzenlemede ücretsiz bir yazılımdan yardım almak istermisiniz? Yazı düzenlemek bazen işkence haline dönüşebilir, bu tür programlar sayesinde önemli bir yazıda yaptığınız hataları düzenleyebilirsiniz, tabi bu tür yazılımlar artık pek tutulmuyor, sebebi ise Microsoft Word yazılımıdır, yazılım nerdeyse her kullanıcıda var, onun için bu tür yazılımlara ihtiyaç duyulmuyor, ancak Angel Writer 3.1 build 380 çok seveceksiniz.

Microsoft Office Word yazılımları bilindiği gibi ücretlidir ve gerçektende lisanslı kullanıcıların az olması ve herkesin korsan yazılımcılığa ilerlemesine de sebep olur bu, ancak Angel Writer 3.1 build 380 size yazı düzenleme işlemlerini tamamen ücretsiz bir şekilde yapmanıza olanak sağlıyor, bu sayede korsan yazılımcılık da önlenmiş olur ve de Microsoft'a karşı bir tavır alınıyor, Microsoft Office olan ilgiyi azaltmayı da hedefleyen bir yazılımdır.

Sadece yazı düzenleme ile kalmayan bu yazılım sayesinde etkileyici belgelerde hazırlayabilirsiniz, bu belgeleri de hatasız bir şekilde hazırlayabilirsiniz, çünkü yazılımın bir metin düzenleme yazılımı olduğunu da unutmayalım. Yazılım ile hazırlanan belgeleriniz, hatasız ve gerçektende ilgi çekecek cinsten olacaktır, bu yazılım sayesinde yazı yazmak artık bir zevk haline gelecektir. Yazılım ayrıca biçimlendirilmiş yazıları, tabloları desteklerken aynı zamanda resim desteğini de taşımaktadır.

Ve gerçektende Microsoft Word'e göre daha küçük boyutlu nerdeyse aynı özellikleriyle aynı özelliklere sahip olan bu yazılım, hem Microsoft Word'e göre daha kolay ve daha az boyuta sahip bir yazılımdır. Üstelik bu ücretsiz ve kullanımı kolay olan bu yazılım TXT, RTF, HTML gibi dosya biçimlerini de desteklemektedir.

Yazılım sayesinde:
- Zaman tasarrufu sağlar.
- Para tasarrufu sağlar.
- Etkileyici belgeler oluşturmanızı sağlar.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   05-07-2008 17:29  

Teşekkürler.