Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

EasyOffice with PDF Filter (Kolay Ofis)

EasyOffice with PDF Filter (Kolay Ofis)

9.0

5.0 / 5 - 48 oy

Metin Editörleri

>

Microsoft Office yazılımlarından sıkılanlara göre bir yazılım.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Microsoft Office yazılımlarından sıkılanlara göre bir yazılım. Yazılımı her sistemde daha doğrusu her Windows işletim sisteminin hâkim olduğu sistemlerde klasikleşen ve her kullanıcının kullandığı bir yazılım olan Microsoft Office yazılımlarının yerine kullanabileceğiniz ve en az Microsoft Office kadar başarılı olan bir yazı editörüdür. Yazılım Microsoft Office'ten sıkılan kullanıcılar için değişik bir deneyim olacaktır, bu yazı editörü alternatifini denemelisiniz.

Üstelik PDF dosyalarını okuyabilen bir yazılımdır...

Yazılımı Microsoft Office ile karşılaştırdığımızda pek fazla fark oluşmuyor, ancak arada birazda olsa fark var ancak yazılım Microsoft Office örnek alınarak hazırlanmış bir yazılımdır. Aslında doğruyu söyleyecek olursak Microsoft Office'in kalitesi yanında baya sönük kalan bir yazılımdır. Ancak yazılımı Open Office ile karşılaştıracak olursak Open Office'e göre biraz daha avantajlı olduğunu görebiliriz.

Aslında yazılım Open Office gibi ücretsiz bir yazılım olsaydı gerçekten de baya bir kullanıcı kazanacak bir yazılım olabilirdi ancak Microsoft Office gibi ücretli bir yazılımdır, şuan ki sürümün de zaman kısıtlamalıdır. Yazılımın tam sürümü içinde biraz pahalı olarak görünecek bir ücret ödemelisiniz, Tam sürüm için 59.00$ gibi bir ücreti gözden çıkarmalısınız.

Ben Microsoft Office kullanıcısıyım başka yazılım tanımam diyorsanız, gene de kullanıp denemenizi tavsiye edebileceğimiz bir yazılım. Özelliklede yazılımı Microsoft Office'ten sıkılan kullanıcılara şiddetle tavsiye ediyoruz. Başka yazılımlar görüp tanımak lazım. Ayrıca yazılım Windows XP işletim sistemi ile tam uyumludur.Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış