Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

DOC Regenerator

DOC Regenerator

2.11

4.3 / 5 - 27 oy

Metin Editörleri

>

Word belgelerinizin bozulmasını engelleyebilecek bir yazılımdır.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Word belgelerinizin bozulmasını engelleyebilecek bir yazılımdır. Bilindiği gibi günümüzde Word belgeleri yazıların yazılıp saklandığı ve şuan günümüzde en çok kullanılan metin yazma ve saklama aracıdır, ancak güvenlik problemleri ve hataları eski sürüm kullanıcıları için bir tehdit olarak kullanıcısının moralini bozabilir. Bilindiği gibi Microsoft gibi bir devin yazılımı olan Word bazen kullanıcısının karşısına Word belgeniz bozuldu gibi bir yazı, uyarı ile çıkabilir.

İşte sizde bu kişilerde birisi yani önemli yazı ile ilgili bilgilerini dokümanlarını Word belgelerinde saklayabilen kişilerden birisi olabilirsiniz, az öncede belirttiğimiz gibi aniden bir bozulma gibi durumlarda yazılım devreye girer ve belgenizi kurtarabilir ya da daha önceden yüklenmesi durumunda bozulması engellenebilir. Önemli belgelerinizin bozulmasını kaybolmasını yada dönülmez bir yola girmesini istemiyorsanız bu yazılımı deneyin.

Bu harika yazılım sadece bozulan bu dosyaları yani kaybolan veya bozulan bu Word belgelerini kurtarmakla kalmaz, yazılımın bunun yanı sıra şifre korumalı belgeleri de açabiliyor bu özelliği ile de kullanıcısının beğenisini kazanabilecek bir yazılımdır. Yazılım sayesinde silinen dosyalarınızda geri gelebiliyor yanı kendinizi bir dosya için harap etmeyin, bu yazılım her zaman yanınızdadır...

Desteklenen Word Sürümleri:
- Microsoft Word 6.0
- Microsoft Word 95
- Microsoft Word 97
- Microsoft Word 2000
- Microsoft Word XP
- Microsoft Word 2003

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   05-07-2008 17:30  

Sağol.