Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

FontTwister (Text efekti)

FontTwister (Text efekti)

1.3

4.4 / 5 - 85 oy

Metin Editörleri

>

Birçok şey için bu güzel yazılım ile text efekti oluşturabilirsiniz kolaylıkla da görüntüleyebilirsiniz.


Program İndir > Ofis & İş & Finans > Metin Editörleri

Birçok şey için bu güzel yazılım ile text efekti oluşturabilirsiniz kolaylıkla da görüntüleyebilirsiniz. Evet dediğimiz gibi birçok şeye yani bilgisayar ortamında hazırlayacağınız pek çok yazı işlerinde kullanmak isteyeceğiniz bir efekt olabilir text efekti bunu yapmak zamanınızı alır ve de yeni başlayan kullanıcılar içinde oldukça zorlu ve zahmetli bir iştir, onun için bu program ile kolaylığı keşfedeceksiniz.

Peki, yazılım sayesinde neler için text efekti oluşturabilirsiniz, hemen en önemlileri ve kısaca belirtmemiz gerekecek olanları ele alırsak; bu yazılım sayesinde web siteleriniz, görsel projeleriniz ve sunumlarınız için text efekti oluşturmanız çok ama çok kısa bir zamanınızı alacaktır, üstelik üstün kolaylığı ile de sizi hiç zorlayacak gibi görünmeyen üstün bir yazılım ile karşılaştınız denemeye hazır mısınız, bence çoktan hazırsınız...

Nasıl mı text uygulanır bu yazılım ile; İlk başta öncelikle yazmak istediğimiz texti belirleyin ve ona uygun bir font türü ve büyüklüğü seçin. Bu aşamayı geçtikten sonra yapmamız gereken tek işlem bu yazıya etkiyecek efektleri atamaktır. İşte bu iki işlem ile harika text efektiniz hazır olacaktır, denemeniz gereken başarılı bir yazılım.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

1. MaYK yolladı.   24-07-2008 07:17  

Teşekkürler, Mehmet Abi.