Üye Girişi
x

Giriş Başarılı.

Yanlış Bilgiler.

E-mail adresinizi doğrulamalısınız.

Facebook'la giriş | Kayıt ol | Şifremi unuttum
İletişim
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

Sophos Anti-Rootkit

Sophos Anti-Rootkit

1.3.1

4.2 / 5 - 28 oy

Antivirüs

>

En iyi anti rootkit algılama ve sistemden temizleme yazılımıdır.


Program İndir > Güvenlik Merkezi > Antivirüs

Bu yazılım bir rootkit algılama ve sistemden temizleme yazılımıdır. Yazılım sayesinde sisteminize zarar verebilecek bir yazılım cinsi olan daha doğrusu zararlı yazılım bir çeşit virüs olan rootkit zararlı yazılımını algılama, tanıma ve sistemde var ise ortadan kaldırma yazılımıdır. Bu rootkit yazılımlar özelliklede hackerlar yani bilgisayar korsanlarının en iyi silahlarından birisidir. Bu silaha karşı savunmanız var mı?

İşte hackerlar sizin savunmasız bir anınızda sisteminize bu rootkit zararlı yazılımlarından birini sisteminize yollayabilir ve bu rootkit sisteminizde ciddi hasarlara, kalıcı hasarlara yol açabilir, ancak herhangi bir korumanız, savunmanız varsa sisteminizde bu hasarı en aza indirebilirsiniz, hatta zarardan bile kurtulabilirsiniz. Özelliklede rootkit zararlı yazılımlar için Anti-rootkit kullanmanızı öneriyoruz işte bu Anti-rootkit yazılımlarından birisi Sophos Anti-Rootkit 1.3.1 karşınızda...

Bu yazılım sisteminizde hasarlara yol açacak olan rootkitlere karşı sisteminizi en iyi şekilde korumaktadır. Yazılım ile bilgisayar korsanlarına karşı hazırlıksız kalmayın, ayrıca sisteminizde var olan bir rootkit zararlısından hemen, kolayca kurtulabilirsiniz. Yazılım birçok rootkit çeşidini tanır ve sisteminizde en ayrıntılı bir şekilde rootkit taraması başlatır ve tarama sonucunda ortaya çıkan rootkitleri ortadan tamamen kaldırır.

Yazılım özelliklede windows işletim sisteminin kalbine çok büyük önem verir, neyden bahsettiğimizi biliyorsunuz, tabiki de windows işletim sisteminin kalbi olan kayıt defterinden bahsediyoruz, yazılım kayıt defterine herhangi bir zarar vermeden rootkit taraması yapar ve gene herhangi bir zarar vermeden kayıt defterinde barınan rootkitleri anında temizler.

Bunun hakkında hemen düşüncelerinizi ya da sorunlarınızı yazabilirsiniz...

Hızlı Yorum Sistemi
x

Mesajınız gönderildi.

Mesajınız gönderilemedi.

Güvenlik sorusu yanlış.

İsim Email Şifre Kuran'daki ilk sure

Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamış